Po 10 latach Maxwell zamknie trylogię


2018.10.05

opublikował:

Po 10 latach Maxwell zamknie trylogię

foto: Eric Johnson

Maxwell zapowiedział, że jego nowy album ukaże się w 2019 roku nakładem wytwórni Columbia (Sony). Wraz z ogłoszeniem w sieci pojawiła się nowa piosenka wokalisty zatytułowana „Shame”.

To nowoczesna piosenka o miłości. Nie tylko romantycznej, ale też tej do siebie i innych. Media społecznościowe stworzyły alternatywny świat, w którym ludzie obserwują wszystko, co robisz, łącznie z twoimi porażkami. Często czują radość z powodu twojego bólu. To tworzy barierę dla prawdziwej miłości, ponieważ skupiamy się na pozorach, przejmując się tym, co społeczeństwo uważa za właściwe, tym jak powinniśmy wyglądać, co powinniśmy mieć i do czego dążyć. Piosenka mówi o zrzuceniu z siebie presji spełnienia oczekiwań innych i uwolnieniu się od wstydu – mówi o „Shame” Maxwell.

Zapowiedziana przez artystę płyta „NIGHT” zamknie trylogię „BLACKSUMMERS’NIGHT”. Artysta rozpoczął ją w 2009 roku płytą „BLACKsummers’night, w 2016 ukazała się druga część zatytułowana „blackSUMMERS’night”. Dokładną datę premiery nowego krążka poznamy wkrótce.

Polecane


Share This