12 tysięcy fanów hip-hopu w Atlas Arenie – videorelacja z wyjątkowego koncertu O.S.T.R. – 120 minut z życia

9 kwietnia 2022 odbył się historyczny koncert O.S.T.R. w łódzkiej Atlas Arenie


2022.07.28

opublikował:

12 tysięcy fanów hip-hopu w Atlas Arenie  – videorelacja z wyjątkowego koncertu O.S.T.R. – 120 minut z życia

fot. P. Tarasewicz

Dzisiaj przywołujemy te emocje, tłumy, piękne gesty – na scenie i poza nią. Kto był, ten wie, że nie był to zwykły koncert, ale okazja do wysokooktanowej podróży w głąb twórczości O.S.T.R, któremu na scenie i poza nią towarzyszyli muzyczni i artystyczni przyjaciele. 12 tysięcy ludzi bawiących się wspólnie i skaczących do nieśmiertelnych klasyków, ale też pierwszy raz na żywo granych kawałków. Rozświetlona w całości od światełek w latarkach arena – niezapomniane chwile i obrazy, które zostaną z nami na ZAWSZE.

Dziękujemy głównemu winowajcy całego zamieszania – Adam O.S.T.R. – jesteś WIELKI i jak zapewne zobaczyłeś, także ważny dla wielu ludzi, którzy tak tłumnie stawili się w hali! Wszystkim gościom specjalnym – TEDE / Sarius / Paluch / Grubson / Kali / Afront / Hades / Green / Zorak / Haem / Kochan + supportom Eliasz / DŻEJ / LUCK7 + prowadzenie Maestro + całemu Asfalt Records. Wszystkim, którzy brali udział przy powstawaniu tego wyjątkowego wydarzenia. Bez Was, nie byłoby tego legendarnego już koncertu. To były niesamowicie spędzone #120minutzzycia z Wami!

Przypominamy, że powracamy do tych wszystkich pięknych emocji, aby wspólnie jeszcze raz odkrywać przekrojowo twórczość O.S.T.R. poprzez niepowtarzalną jesienną mini trasę #120minutzzycia T.O.U.R., która odwiedzi następujące miasta:

23.09 – Warszawa, Palladium
08.10 – Poznań, B17
14.10 – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
22.10 – Katowice, P23
28.10 – Kraków, ICE Congress Centre
04.11 – Wrocław, Centrum Koncertowe A2

Polecane

Share This