14-letni zwycięzca „Mam talent!” pod ostrzałem hejterów

Mama młodego rapera zabrała głos.


2024.05.20

opublikował:

14-letni zwycięzca „Mam talent!” pod ostrzałem hejterów

fot. kadr z wideo

14-letni Bartek Wasilewski z Płocka wygrał w sobotę 15. edycję „Mam talent!”. Choć młody raper zwyciężył głosami widzów, nie oznacza, że wszyscy oglądający program są po jego stronie. Przeciwnie – nastolatek od kilku dni mierzy się z agresywnym hejtem ze strony tych, którzy w finale mieli innych faworytów.

Jednych – w tym jurorów – ujęła szczerość 14-latka i przekazane przez niego emocje, inni nie mogą przeboleć, że młody naturszczyk pokonał doskonale wyćwiczonych rywali. „Piosenka napisana w jeden wieczór vs. lata ćwiczeń, wyrzeczeń, diet”, „Nonsens. Pogadał młody do mikrofonu i wygrał. A ci, którzy mają talent, polegli, gdzie sens?”, „Wychodzi w sumie na to, że nie warto ćwiczyć ciężko przez całe lata, mieć prawdziwy talent wyszlifowany, bo i tak ludzie nie będą potrafili tego docenić” – czytamy w mediach społecznościowych.

SPRAWDŹ TAKŻE: Dynamiczna sytuacja w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka

Cytowane powyżej wypowiedzi nie są miłe, ale zdarzają się jeszcze gorsze, brutalnie wymierzone w Bartka i jego rodzinę. Mama chłopca Iwona Śniegowska przyznała w rozmowie z Plejadą, że wspólnie z synem padli ofiarami dotkliwego hejtu.

Złośliwość ludzka nie zna granic, bo według mnie, ktoś nie wie nic, a takie głupoty pisze i ubliża. Kazano nam tego nie czytać, ale zrobiło mi się przykro, jak ktoś zwyzywał mnie od różnych – powiedziała.

Polecane

Share This