2115 ruszyło z własną piekarnią

Niecodzienna inicjatywa z okazji premiery płyty.


2022.12.16

opublikował:

2115 ruszyło z własną piekarnią

fot. mat. pras.

Do sklepów trafiło właśnie dwupłytowe wydawnictwo „Rodzinny biznes” – pierwsza pozycja w katalogu 2115. Z tej okazji Bedoes, Kuqe, White, Flexxy i Blacha we współpracy ze Spotify, otworzyli pop-up store Rodzinny Biznes. Przy ul. Złotej w Warszawie w tymczasowej piekarni słuchacze mogli spotkać się z raperami i spędzić czas podczas wspólnego odsłuchu albumu oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Co więcej, poza bluzami i „Rodzinnym biznesem” w standardowej wersji, dostępne były w autorskie wypieki, a dokładniej pięć rodzajów pieczywa, do spróbowania tylko podczas wydarzenia.

Na dwa tygodnie przed premierą „Rodzinny Biznes” uzyskał status platynowej płyty za sprzedaż 30 000 sztuk, a dwa dni przed premierą wytwórnia poinformowała, że wyprzedany został cały nakład albumu w wersji preorderowej. Spóźnialscy mogą nadal zamówić album w wersji standard.

2115 to grupa przyjaciół, których w 2015 roku połączyła ławka pod blokiem i wspólna pasja. Po latach ciężkiej pracy, wspólnych upadków, wyróżnień w postaci złotych, platynowych i diamentowych płyt, to już coś więcej, niż grupa przyjaciół – to rodzina, która wspólnie założyła wytwórnię muzyczną.

Polecane

Share This