27 gości na płycie Chrisa Carsona i DJ-a Soiny

Ruszyła przedsprzedaż "Olimpu".


2021.10.01

opublikował:

27 gości na płycie Chrisa Carsona i DJ-a Soiny

fot. mat. pras.

Po opublikowanym w tym tygodniu singlu „Freeze” z gościnnym udziałem Kobika i Majora SPZ czas na preorder „Olimpu” – wspólnego albumu Chrisa Carsona i DJ-a Soiny. Wydawnictwo ujrzy światło dzienne już 12 listopada. Na krążku usłyszeć można 27 raperów z Polski, są tutaj przedstawiciele zarówno starej jak i nowej szkoły. Zamawiając edycję specjalną na miejskamuzyka.pl otrzymacie dodatkową płytę z instrumentalami oraz – jak zapowiada wydawca – gadżet-niespodziankę przydatny do rozpalenia olimpijskiego ognia.

Tracklista:
01. Olimp ft. Opał, Floral Bugs
02. 1UP ft. DonGURALesko, Shellerini
03. Biba ft. Tede, Wac Toja
04. Freeze ft. Kobik, Major SPZ
05. Bolesław Krzywousty ft. Kaz Bałagane
06. Puca ft. Paluch, Young Igi, Koldi
07. Chmury ft. Kabe, PlanBe
08. Boutique ft. Dwa Sławy
09. Wenus ft. Sztoss, DMN
10. Równy start ft. ZBUKU, Jano
11. 12Krzeseł (Mówię rację) ft. Amen
12. Pożar ft. Frosti, Berson
13. Buszek ft. Młody Dron
14. Bon Appetit ft. Tau
15. Piszę to dla zmarłej babci ft. Lurza
16. M.E.A.T. (Remix) ft. Słoń

Chris Carson, czołowy polski multi-platynowy producent mający na koncie współpracę z niezliczoną ilością artystów z Polski i ze świata. Człowiek wyznaczający trendy w spojrzeniu na pracę producentów muzycznych w Polsce, a także współautor albumów takich jak: „PCC” (wspólnie z Paluchem) czy „Redrum” (ze Słoniem).

DJ Soina, aktywnie działający reprezentant sceny dj-skiej, twórca marki oraz serii mixtejpów „Kręci Mnie Vinyl”. Tour DJ donGURALesko oraz WSRH. Na swoim koncie ma ponad 3000 zagranych imprez, setki festiwali oraz koncertów w Polsce i na świecie, dzięki czemu wyrobił sobie swój niepowtarzalny styl, jego skrecze usłyszymy na albumach które pokryły się złotymi oraz platynowymi płytami.

Polecane

Share This