2sty i Effy łączą siły

Zobaczcie klip do singla "Tylko tego chcę".


2023.07.28

opublikował:

2sty i Effy łączą siły

fot. mat. pras.

W sieci pojawił się klip do nowego singla 2stego. „Tylko tego chcę” to pozytywny, gitarowo-rapowy utwór nagrany razem z Effy, wyprodukowany przez Faded Dollars. Tekst piosenki skupia się na prostych marzeniach i drobnych, ale też ważnych sprawach.

Po kilkuletniej ciszy 2sty wrócił w ubiegłym roku krążkiem „Mały Książę”, który jest muzyczną interpretacją książki o tym samym tytule, uznawanej za klasykę światowej literatury. Obecnie artysta pracuje nad nowym albumem, który ma ujrzeć światło dzienne jeszcze w tym roku.

2sty to raper i producent, autor niekonwencjonalnych połączeń i blendów. Charakteryzuje go otwartość, zabawa słowem i pozytywne podejście do życia. Współpracował z takimi artystami jak Quebonafide, Smolasty, Tede, KęKę i Kaz Bałagane. Był wyróżniony w akcji Popkiller – Młode Wilki. Nazywany też królem niekonwencjonalnych blendów. Przez lata obecności na scenie wiele razy sięgał po nowatorskie rozwiązania i stawiał na świeże podejście do muzyki.

Partnerująca gospodarzowi w nowym utworze Effy to artystka nowego pokolenia, której kariera muzyczna nabiera tempa. Do tej pory ukazały się jej cztery single – „Reset”, „Klaustrofobia”, „Nie broń mi” i „Jest OK”. W najbliższym czasie Effy będzie można usłyszeć na Festiwalu Top Of The Top w Sopocie oraz podczas Great September 2023.

Tagi


Polecane

Share This