2Tm 2,3 zapowiadają czadową jesień

Jesienią cztery koncerty zespołu.


2014.09.02

opublikował:

2Tm 2,3 zapowiadają czadową jesień

Po raz pierwszy od ponad czterech lat 2Tm 2,3 zagra czadowe koncerty. W skład zespołu wchodzą jedni z najlepszych rockowych muzyków w Polsce: Robert „Litza” Friedrich z Luxtorpedy (na zdjęciu), Tomasz Budzyński (Armia), Dariusz Malejonek (Maleo Reggae Rockers), Robert Drężek (Luxtorpeda), Krzysztof Kmieciak (Luxtorpeda), Tomasz Krzyżaniak (Luxtorpeda) i Beata Polak (Wolf Spider). Umówienie się i spotkanie nie jest w naszym wypadku takie proste – śmieje wokalista Dariusz Malejonek. Każdy jest z innej bajki i z innego miasta. Ale tkwi w nas tęsknota do grania razem, więc gdy nadarzyła się okazja wystąpienia na Luxfeście postanowiliśmy zagrać jeszcze w innych miejscach.

2Tm2,3 proponuje unikatowe w Polsce połączenie muzyki i słów. Dla ludzi z kościoła to bywa za ostre, a dla ludzi spoza niego zbyt pobożne – mówi gitarzysta Robert Drężek. Teraz gramy bardzo rzadko, dlatego dla mnie te koncerty będą dużym wydarzeniem, bardziej je przeżywam, jak coś odświętnego.

Dawno nie graliśmy czadowych koncertów, a że jeszcze mamy energetyczny repertuar, to nie mogę doczekać się, kiedy znów się spotkamy na scenie – cieszy się wokalista Tomasz Budzyński.

Muzycy po sześciu latach przerwy nagrali nowy album studyjny, który czeka na jesienną premierę. Czy zagrają któryś z utworów? Nie wiadomo.

Tymoteusz, jak często nazywana jest grupa, zagra cztery koncerty:

25.09 – Warszawa, Proxima

26.09 – Gdynia, Ucho

28.09 – Poznań, Luxfest

04.10 – Kraków, Luxfest

Polecane

Share This