30 Seconds To Mars powraca do Polski


2010.08.27

opublikował:

30 Seconds To Mars powraca do Polski

Po znakomitym, świetnie przyjętym koncercie na Coke Live Music Festival w Krakowie grupa 30 Seconds To Mars powraca do Polski! Już podczas krakowskiego koncertu zachwycony reakcją publiczności Jared Leto deklarował swoją miłość do polskiej publiczności, a także zapowiedział ponowną wizytę. 30 Seconds To Mars wystąpią 14 grudnia 2010 roku na warszawskim Torwarze.

 

Uwielbiani przez fanów, 30 Seconds To Mars są wielokrotnymi zwycięzcami nagród MTV Awards – nic dziwnego, ich wielkobudżetowe teledyski z kinową fabułą i epickim rozmachem są niewątpliwie ewenementem. Ponad 3 miliony sprzedanych płyt i sukces nie oddzieliły członków zespołu od fanów, wręcz przeciwnie – kiedy tylko mają okazję, starają się być blisko swojego odbiorcy.

Zespół, którego podstawę stanowią bracia Shannon i Jared Leto, wydał do tej pory trzy albumy studyjne. Emocjonalny śpiew Leto oraz rockowa oprawa zdobyły zespołowi wielu fanatycznych wyznawców na całym świecie. Drugi album pt. „A Beautiful Lie” zawierający takie przeboje jak „The Kill” i „From Yesterday” sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy tylko w samych Stanach Zjednoczonych, pokrywając się platyną także na Wyspach Brytyjskich. W Internecie ponad 100 milionów osób obejrzało ich teledyski. Pod koniec zeszłego roku 30 Seconds To Mars wydali trzeci album pt. „This Is War” zawierający single „Kings and Queens” i tytułowy „This Is War”.

Będąc zespołem uwielbianym przez publiczność 30 Seconds postanowili złożyć jej hołd produkując 2 tysiące różnych okładek ostatniego albumu umieszczając na nich twarze fanów. Na koncertach grupa przełamuje bariery dzielące ją od wyznawców, co zresztą udowodnili zapraszając na scenę krakowskiego festiwalu wiernych fanów, odśpiewując z nimi finałową kompozycję. Czy tak będzie też w Warszawie?

30 SECONDS TO MARS

DATA: 14 grudnia 2010 (wtorek)

MIEJSCE: TORWAR, ul. Łazienkowska 6a, Warszawa

WEJŚCIE: od godz. 18:00 KONCERT: godz. 20:00

BILETY: Płyta (miejsca stojące): 110 PLN; Sektory (miejsca siedzące): 130 PLN. Do nabycia w punktach sprzedaży sieci Ticketpro. Już wkrótce na stronie www.alterart.pl w sprzedaży bilety elektroniczne.

ORGANIZATOR: ALTER ART.

Więcej informacji na: www.alterart.pl

Polecane

Share This