33-letni raper z Houston zginął w strzelaninie po NBA All Star Game


2021.03.08

opublikował:

33-letni raper z Houston zginął w strzelaninie po NBA All Star Game

Według doniesień policji Chucky Trill, raper urodzony w Houston jako Corey Detiege, zginął podczas strzelaniny na autostradzie w pobliżu Atlanty.

Funkcjonariusze z hrabstwa Gwinnett w stanie Georgi, odpowiedzieli na doniesienia o strzelaninie na autostradzie międzystanowej 85 około godziny trzeciej nad ranem w piątek (5 marca). Przybyli na miejsce zdarzenia, gdzie znaleźli Detiege w zaparkowanym pojeździe. Został on co najmniej raz postrzelony. 33-latek został przewieziony do miejscowego szpitala, gdzie zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Policja prosi o zgłoszenie się naocznych świadków zdarzenia.

– Na razie nie mamy żadnego opisu sprawcy lub sprawców. Nie wiemy też jakim samochodem poruszały się osoby odpowiedzialne za śmierć Chucky Trilla.

Nie wiadomo jeszcze, czy śmierć Detiege miałą związek z inna śmiertelną strzelaniną, która miała miejsce na autostradzie w okolicach Atlanty godzinę wcześniej.

Według Boneafied Management, Chucky Trill był w Atlancie na All-Star Game NBA. W poście na Instagramie menadżer Detiege, Bone, złożył hołd zmarłemu szefowi.

Chucky Trill, wschodzący raper na scenie w Houston, współpracował już z takimi osobami jak Lil KeKe, Propain, J-Dawg i Trapboy Freddy. Wydał jeden album w swojej karierze, „Music For The Soul” z 2018 roku. Przed śmiercią pracował podobno nad dwoma albumami – „Cartel Baby” i „No Rumours”.

Polecane

Share This