40 tysięcy serduszek na koncercie Justina Timberlake`a


2014.07.19

opublikował:

40 tysięcy serduszek na koncercie Justina Timberlake`a

40 tysięcy serduszek podniosą w jednym momencie uczestnicy koncertu Justina Timberlake`a na PGE Arenie w Gdańsku. To specjalna akcja, którą przygotowuje eBilet, agencja Prestige MJM, Arena Gdańsk Operator i Polskie Centrum Fanów Justina Timberlake`a.

Specjalne serduszko z napisem „We Love You Justin” otrzyma każdy z uczestników koncertu przy wejściu na obiekt. Organizatorzy przygotują ich łącznie 40 tysięcy.

Pomysł jest bardzo interesujący i jego odpowiednie realizacja może stworzyć niepowtarzalny efekt podczas koncertu, który na długo pozostanie w pamięci uczestników. Prosimy zatem wszystkich, aby zechcieli się aktywnie włączyć do naszej akcji – mówi Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM, która wspólnie z Areną Gdańsk Operator jest organizatorem koncertu Justina Timberlake`a.

Serduszka mają zostać podniesione jednocześnie przez wszystkich widzów w trakcie trzeciego utworu. Cała akcja została przygotowana we współpracy organizatorów, a więc agencji Prestige MJM i Areny Gdańsk Operator z Polskim Centrum Fanów Justina Timberlake`a i firmą eBilet.pl.

 

Jeśli wszystko odpowiednio zadziała, to z pewnością akcja zostanie zauważona przez artystę. Być może dzięki temu w sposób szczególny będzie wspominał wizytę w Polsce – dodaje Marcin Matuszewski z eBilet.pl.

Specjalna fotorelacja z tej niecodziennej akcji zostanie opublikowana na łamach Dziennika Bałtyckiego. Wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w stworzeniu największego portretu uczestników koncertu Justina Timberlake`a. Wystarczy , że uczestnik koncertu zrobi sobie zdjęcie z otrzymanym serduszkiem, a następnie zamieści je w aplikacji We Love You Justin na fanpage`u Prestige MJM lub eBilet. Aplikacja będzie dostępna dla zainteresowanych od 19 do 22 sierpnia. Więcej informacji na ten temat znajduje się w regulaminie akcji, który dostępny jest na stronie internetowej www.imprezyprestige.com oraz www.eBilet.pl.

Polecane

Share This