49 niepublikowanych nagrań Guns N’ Roses ujrzy światło dzienne


2018.05.03

opublikował:

49 niepublikowanych nagrań Guns N’ Roses ujrzy światło dzienne

foto: mat. pras.

Choć na stronie GNR.FM wciąż trwa odliczanie (zakończy się jutro o 6.00 polskiego czasu), już teraz wiemy, że za hasłem „Destruction is coming” nie kryje się powrót do grupy Izzy’ego Stradlina i Stevena Adlera, ale bogata reedycja „Appetite for Destruction”. Debiutancki album Guns N’ Roses kończy w tym roku 31 lat. 29 lipca do sklepów trafi jego nowe, zawierające aż 50 niepublikowanych wcześniej nagrań.

Album ukaże się w formie boksu zatytułowanego „Locked N’ Loaded”. Oprócz podstawowej wersji materiału znajdziemy tam epkę „Live ?!*@ Like A Suicide”, demówki oraz dwa nieznane dotąd utwory nagrane w 1986 roku. Całości będzie towarzyszyć 96-stronicowa książeczka i masa dodatków. Na czterech płytach CD znajdziemy 73 nagrania, z których 49 nie było wcześniej publikowanych.

Do sprzedaży trafią także m.in. podwójny winyl (na drugim krążku znajdziemy „‘Live ?!*@ Like a Suicide”) oraz edycja złożona z siedmiu 7-calowych winyli. Całość można zobaczyć poniżej. Szczegółową zawartość poszczególnych wersji poznamy jutro.

Polecane

Share This