50 Cent nie ma wątpliwości, że to Puff Daddy zlecił zabicie 2Paca

Wiemy już, dlaczego Fifty nie chodzi na imprezy Diddy'ego.


2023.10.11

opublikował:

50 Cent nie ma wątpliwości, że to Puff Daddy zlecił zabicie 2Paca

fot. mat. pras.

Trasa koncertowa 50 Centa przyniosła już sporo pozamuzycznych ciekawostek. Teraz czas na kolejną. Raper od lat lansuje teorię, że to Puff Daddy zlecił zabójstwo Tupaca i jak widać, nic się w tej sprawie nie zmieniło. Podczas jednego z niedawnych koncertów Fifty przyznał, że właśnie z tego powodu nie chodzi na imprezy organizowane przez Puffa.

Urywek koncertu trafił do sieci, a Fifty odniósł się do niego, stwierdzając, że nie lubi momentów, w których musi sam mówić do publiczności, bo „zawsze powie wtedy coś złego”. – Ostatnim razem kiedy to się stały, powiedziałem coś o Puffie. Widzieliście to? Muszę przestać robić takie rzeczy. Rozmawiałem z tym z terapeutą, prosiłem, by pomógł mi kontrolować to, co mówię – skomentował 50 Cent. – Mam w głowie jakieś szalone rzeczy. Może powiedziałem coś o Puffie dlatego, że to on spowodował śmierć 2Paca – dodał.

Puff póki co nie komentuje wypowiedzi 50 Centa. Warto dodać, że raper ma swoje powody, by nie lubić Diddy’ego, ponieważ kiedyś bezskutecznie zabiegał o to, szef Bad Boy Records podpisał z nim kontrakt.

Fifty od blisko dwóch tygodni koncertuje w Europie. 29 października raper dotrze do Polski, by wystąpić w Atlas Arenie w Łodzi.

Polecane

Share This