A$AP Rocky aresztowany na lotnisku w Los Angeles. Raper odpowie za napaść z bronią w ręku

Raper wracał z urlopu z Rihanną.


2022.04.20

opublikował:

A$AP Rocky aresztowany na lotnisku w Los Angeles. Raper odpowie za napaść z bronią w ręku

foto: Katarzyna Kalisz

Czarne chmury zbierają się nad A$AP Rocky. Kilka dni temu wybuchła afera wokół jego życia prywatnego. W sieci pojawiły się informacje, jakoby raper miał zdradził Rihannę z projektantką Aminą Mauddi. Amerykańskie media sugerowały, że raper i spodziewająca się ich wspólnego dziecka wokalistka się rozstali, ale pogłoski zostały szybko zdementowane. Para postanowiła odciąć się od od szumu wokół siebie i spędzić kilka dni na Barbadosie. Niestety, kiedy Rocky wrócił i wylądował w Los Angeles, został zatrzymany pod zarzutem napaści z bronią w ręku.

Do incydentu miało dojść jesienią ubiegłego roku. Ofiara zajścia zeznała, że 6 listopada Rocky wraz z dwoma mężczyznami zaczęli do niej strzelać, raniąc w rękę.

Informację o zatrzymaniu rapera podało NBC. Otoczenie artysty nie komentuje sytuacji. Przypomnijmy, że w 2019 Rocky został skazany prawomocnym wyrokiem w zawieszeniu za udział w bójce w Szwecji. Raper spędził wówczas kilka tygodni w areszcie, przez co musiał odwołać m.in. występ na Open’erze.

Polecane

Share This