A$AP Rocky pozwany przez byłego kolegę z A$AP Mob

Raper ma pretensje do Rocky'ego, że stał się przez niego obiektem drwin.


2023.09.12

opublikował:

A$AP Rocky pozwany przez byłego kolegę z A$AP Mob

fot. mat. pras.

Ciąg dalszy przepychanek między byłymi kolegami z A$AP Mob – Rockym i Rellim. W listopadzie 2021 r. Rocky został aresztowany za postrzelenie drugiego z artystów. W sierpniu 2022 Relli pozwał go, twierdząc, że „został postrzelony zupełnie bez powodu”. Adwokat Rocky’ego wytoczył wówczas najcięższe działa, oskarżając go o kłamstwo, szantaż u próbę wyłudzenia odszkodowania.

Relli twierdzi, że linia obrony zastosowana przez Joe Tacopinę ściągnęła na niego mnóstwo kłopotów. Twórca uważa, że został zdeprecjonowany, a publiczne przedstawienie go jako oszusta, sprawiło, że zaczął dostawać groźby śmierci i stał się obiektem drwin. Relli jest przekonany, że Tacopina działał w ten sposób na polecenie swojego klienta, więc teraz oskarża ich obu, domagając się odszkodowania.

Jednocześnie sprawa dotycząca postrzelenia nadal jest w toku. Adwokat Rocky’ego wnioskuje o jego uniewinnienie, twierdzi również, że prawnicy, których opłaca Relli, nie mają pojęcia o tym, co naprawdę się wówczas wydarzyło, ale on „chętnie ich oświeci”.

Polecane

Share This