A$AP Rocky prezentuje nowy singiel

Okoliczności premiery niestety niezbyt radosne, ale nie zabrakło także dobrych wieści.


2023.01.19

opublikował:

A$AP Rocky prezentuje nowy singiel

foto: Katarzyna Kalisz

Przed kilkoma dniami A$AP Rocky świętował dziesiątą rocznicę wydania debiutanckiego albumu „LONG.LIVE.A$AP” premierowym klipem do odświeżonej wersji „Angels”, teraz się się słuchaczami kolejną nowością. Publikacja singla „Same Problems?” zbiega się z inną, tym razem znacznie smutniejszą rocznicą. Artysta wydał nowy numer w dniu siódmej rocznicy śmierci A$AP Yamsa, członka kolektywu A$AP Mob.

Goszcząc w podcaście Zane’a Lowe’a Rocky zdradził, że kawałek jest hołdem nie tylko dla Yamsa, ale także dla innych przedwcześnie zmarłych artystów. – Moim pierwszym hitem było „Fuckin’ Problems”. A teraz, dokładnie 10 lat później, wydaję piosenkę o nazwie „Same Problems?”. To po prostu problemy, problemy. Wiesz, co mam na myśli? – pytał gospodarza raper.

W programie nie zabrakło także wieści dotyczących nowego krążka artysty. Album „Don’t Be Dumb” jest już gotowy i wkrótce powinien ujrzeć światło dzienne. Raper zapowiada, że materiał będzie bardzo osobisty i że gościnnie pojawią się na nim m.in. Miguel, Thundercat, Lil Yachty i Tyler, the Creator.

Polecane

Share This