AC/DC i Axl Rose pracują nad nową płytą

Fani zespołu są zachwyceni taką wiadomością.


2018.03.22

opublikował:

AC/DC i Axl Rose pracują nad nową płytą

foto: mat. pras.

Murray Engleheart – szanowany australijski dziennikarz muzyczny i znawca twórczości AC/DC, ogłosił publicznie w zeszłym miesiącu, że ma dobre wiadomości dla fanów AC/DC. Axl Rose pozostanie wokalistą zespołu. Do informacji Englehearta należy dodać także wieści z innego źródła: – Angus Young pisze już nową muzykę wraz z Axlem Rose’em – mówi lider Rose Tattoo Angry Anderson.

Anderson powiedział „The Rock Pit” o swojej rozmowie z Youngiem: – Rozmawiałem z Angusem wcześniej w zeszłym roku, kiedy graliśmy z Guns N’ Roses. Zapytałem go wtedy: „Co zamierzasz robić?” On odpowiedział: „Stary, piszę nowy album”. Pomyślałem: „Super”, więc zapytałem go, kto będzie wokalistą, a on powiedział: „Axl”.

Czy relacja Andersona jest prawdziwa? Nie ma podstaw, żeby mu nie wierzyć. Kontynuowanie koncertowania z Axlem Rosem ma sens dla wszystkich fanów AC/DC na całym świecie. Formuła grania z Rosem zadziałała za pierwszym razem, fani byli zachwyceni, a teraz mamy informację o tym, że artysta ponownie połączy szyki z australijskim zespołem.

Czy możemy się spodziewać nowej płyty od AC/DC z Axlem na wokalu w 2019 roku? To bardzo prawdopodobne. Wydaje się, że fani zespołu bardziej czekają na nową trasę koncertową, niż nowe utwory. Jednak perspektywa nowych piosenek z Rosem na wokalu sprawia, że wszyscy słuchacze będą czekali z niecierpliwością na nowości od AC/DC.

Polecane

Share This