Acid Drinkers w Hard Rock Cafe

The New Album Promo Concert


2010.08.27

opublikował:

Acid Drinkers w Hard Rock Cafe

31 sierpnia w warszawskiej Hard Rock Cafe odbędzie się premiera nowego albumu grupy Acid Drinkers. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Pepsi Rocks!

Acid Drinkers po ponad 20 latach na scenie stał się prawdziwą legendą – ikoną rocka i metalu, absolutnym władcą tej sceny. Najbardziej rozpoznawalny band thrash-metalowy w Polsce, znany z rewelacyjnych płyt takich jak „Are You a Rebel?”, „Infernal Conection” czy „Versess of Steel”. Kwasożłopy to prawdziwi mistrzowie sztuki koncertowej – zawsze na żywo, grają z ogromną pasją i energią, od lat gromadzą pod sceną tłumy.


Zespół tworzy czterech absolutnie genialnych muzyków i osobliwych indywidualności:

Tomasz Titus Pukacki – założyciel, wokalista, basista i tekściarz, charyzmatyczny lider i przezabawny konferansjer. Indywidualność doceniana przez dziennikarzy, fanów i kolegów z bandu.

Maciej Ślimak Starosta – członek zespołu od 1988 roku, niesamowicie zdolny perkusista, ojciec piątki dzieciaków, z których większość odniosła sukces w Arce Noego.

Dariusz Popcorn Popowicz – urodzony z gitarą w rękach, w Acid Drinkers tworzy od początku istnienia kapeli. Specyficzny i oryginalny, absolutny fan zespołu Kiss i The Rolling Stones.

Wojciech Yankiel Moryto – najmłodsze dziecko Acid Drinkers, w składzie znalazł się po pamiętnej śmierci Olassa. Przez lata techniczny i dobra dusza zespołu. Bez wątpienia ogromny talent i człowiek z sercem na dłoni.

Acid Drinkers to zespół, który podbił serca wielu. Nie sposób przejść obojętnie obok tak wielkiego doświadczenia i znakomitego kunsztu. Koncerty grane przez nich to niepowtarzalne widowiska – Acidzi są symbolem ostrego szaleństwa i dobrej zabawy.


Bilety do nabycia w sieciach Eventim (http://www.eventim.pl) oraz Ticketpro (http://www.ticketpro.pl).

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

PEPSI ROCKS! presents Acid Drinkers (The New Album Promo Concert)

Data: 31.08.2010

Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59

Start: 21:30

Wstęp: 32 zł (przedsprzedaż) / 42 zł (w dniu koncertu)

Polecane

Share This