Acid Drinkers zdetronizuje Gotye?

Acid Drinkers chce zdetronizować Gotye na Liście Przebojów Trójki.


2012.03.08

opublikował:

Acid Drinkers zdetronizuje Gotye?

Acid Drinkers daje sygnał do rewolucji na Liście Przebojów Trójki i zamierza razem z fanami obalić niemalże nieprzerwaną dyktaturę Gotye i utworu Somebody That I Used To Know.

Działo, które ku temu wytoczyli to utwór śpiewany przez ich perkusistę – Ślimaka – po francusku z nowej płyty „Fish Dick Zwei. The Dick Is Rising Again”, czyli „Et Si Tu N`Existais Pas” niegdyś śpiewany przez Joe Dassin. Doświadczenie w kwestii zdobywania szczytu kultowej audycji Trójki Kwasożłopy zdobyły wygrywając 3 notowanie z rzędu w tym 1500tne utworem Love Shack.

„Et Si Tu N`Existais Pas” już od 9 tygodni zdobywa kolejne przyczółki na Liście Przebojów Trójki,  a po 9 tygodniach udało się wskoczyć na 10te miejsce.

Zespół prosi o wsparcie fanów pisząc „Sami tego nie zrobimy, my jesteśmy tylko bronią, to Wy nas niesiecie i naciskacie na spust! Dajemy sygnał do ataku na 1sze miejsce! Przeprawa nie będzie łatwa, ale dacie radę! Po drodze czeka m.in. Artur Andrus, który chwali się gdzie spał i pił (my tego nie będziemy lepiej robić) i Adela. Głosujcie na najbardziej heteroseksualny baryton w tej części Europy, czyli Ślimaka w Et Si Tu N`Existais Pas!”

Swoje głosy na Acid Drinkers i Ślimaka można oddawać pod TUTAJ.

Polecane

Share This