Adam Levine z Maroon 5 ma problemy. Wspólnie z żoną spodziewa się trzeciego dziecka, tymczasem kolejne kobiety oskarżają go o romanse

Muzyk odnosi się do doniesień.


2022.09.23

opublikował:

Adam Levine z Maroon 5 ma problemy. Wspólnie z żoną spodziewa się trzeciego dziecka, tymczasem kolejne kobiety oskarżają go o romanse

foto: Katarzyna Kalisz

Czarne chmury zawisły nad życiem rodzinnym Adama Levine’a. Żona wokalisty Maroon 5, modelka Behati Prinsloo spodziewa się ich trzeciego wspólnego dziecka, tymczasem w mediach pojawiły się oskarżenia, których autorki sugerują, że muzyk nie potrafił dochować wierności. 23-letnia modelka Sumner Stroh twierdzi, że Levine miał z nią romans. Na dowód swoich słów kobieta opublikowała screeny z wiadomościami, które miał do niej wysyłać wokalista.

Trzy kolejne kobiety przekonują, że wokalista Maroon 5 flirtował z nimi w sieci, apelując przy okazji, by inne dziewczyny mające za sobą kontakty z artystą również dzieliły się publicznie swoimi doświadczeniami.

Co na to Levine? Muzyk ograniczył się póki co do zdawkowego oświadczenia opublikowanego w stories na Instagramie. Wokalista stwierdza w nim, że „przekroczył granicę w godnym pożałowania okresie swojego życia”. Żona Adama póki co nie odniosła się do doniesień, natomiast już po wybuchu afery paparazzi sfotografowali małżonków spędzających czas z dziećmi.

Polecane

Share This