Adele opublikowała nowe zdjęcie i wprawiła fanów w osłupienie

Artystka podziękowała za życzenia urodzinowe.


2020.05.07

opublikował:

Adele opublikowała nowe zdjęcie i wprawiła fanów w osłupienie

foto: mat. pras.

Na początku roku Adele zapowiedziała, że we wrześniu możemy spodziewać się jej nowe płyty. Coraz więcej mówi się ostatnio o tym, że ze względu na paraliż świata związany z pandemią koronawirusa wydawnictwo zostanie przesunięte na przyszły rok. Artystka póki co nie zajęła oficjalnego stanowiska, ale nawet bez wieści o płycie i tak trafiła na usta słuchaczy na całym świecie. Wszystko dzięki nowemu zdjęciu na jej instagramowym profilu.

Adele obchodziła przedwczoraj 32 urodziny. Wczoraj artystka podziękowała za niezliczone życzenia, wprawiając w osłupienie swoim nowym wizerunkiem. W mediach od czasu do czasu pojawiały się zdjęcia, pokazujące, jak bardzo schudła Brytyjka, ale dopiero jej wczorajsze zdjęcie z oficjalnego profilu pozwala dostrzec skalę przemiany.

– Dziękuję za miłość, którą dostałam od was z okazji urodzin.. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście bezpieczni i zachowujecie rozsądek w tym szalonym czasie. Chciałabym podziękować pracownikom medycznym, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo, ryzykując życiem Jesteście naprawdę naszymi aniołami – napisała artystka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Tagi


Polecane

Share This