Adele ujawniła co ją mobilizowało do metamorfozy


2020.08.17

opublikował:

Adele ujawniła co ją mobilizowało do metamorfozy

Fani Adele od kilku miesięcy obserwują niesamowitą metamorfozę swojej idolki. Słynna wokalistka schudła kilkadziesiąt kilogramów i na ostatnio publikowanych na Instagramie zdjęcia jest praktycznie nie do poznania. Co jest powodem tak dużej przemiany wokalistki? Okazuje się, że książka. Adele na swoim Instagramie opublikowała okładkę książki Glennon Doyle – „Untamed: Stop pleasing, start living” i napisała obszerny post, w którym twierdzi, że ta książka wstrząśnie twoim umysłem i spowoduje, że twoja dusza zacznie krzyczeć.

– Po przeczytaniu tej książki, czuje się tak, jakbym znalazła się w swoim ciele po raz pierwszy (…) Nigdy nie sądziłam, że ponoszę wyłączną odpowiedzialność za radość, szczęście i wolność w swoim życiu. Kto by pomyślał, że wyzwolenie nas samych wyzwala ludzi wokół nas – napisała Adele.

SPRAWDŹ TAKŻE: Spektakularna przemiana Adele

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

If you’re ready – this book will shake your brain and make your soul scream. I am so ready for myself after reading this book! It’s as if I just flew into my body for the very first time. Whew! Anyone who has any kind of capacity to truly let go and give into yourself with any kind of desire to hold on for dear life – Do it. Read it. Live it. Practice it. We are a lot! But we are meant to be a lot! .. “A good life is a hard life!” Read this book and have a highlighter on hand to make notes because you’ll want to refer back to it trust me! I never knew that I am solely responsible for my own joy, happiness and freedom!! Who knew our own liberation liberates those around us? Cause I didn’t!! I thought we were meant to be stressed and disheveled, confused and selfless like a Disney character! ProBloodyFound!! You’re an absolute don Glennon ♥️

Post udostępniony przez Adele (@adele)

W American Bookstore książkę można nabyć za 75 PLN. Na Allegro tytuł jest dostępny w cenie 126 PLN.

Polecane

Share This