Adele zdradza, jakie ma plany po zakończeniu koncertów promujących „30”

Artystka wydłużyła niedawno serię koncertów w Stanach. Co zrobi po ich zakończeniu?


2024.05.21

opublikował:

Adele zdradza, jakie ma plany po zakończeniu koncertów promujących „30”

fot. Simon Emmet

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że Adele wydłuża serię koncertów w Las Vegas. Artystka miała pierwotnie zaplanowane występy do połowy czerwca, następnie po kilkutygodniowej przerwie miała zadomowić się na cały miesiąc w Monachium, gdzie da 10 koncertów w sierpniu. Wiemy już, że koncertowa promocja „30” na tym się nie skończy.

Na początku kwietnia do koncertowego kalendarza Adele dodano dziesięć kolejnych koncertów w Vegas, które odbędą się między 25 października a 23 listopada. Co potem? Na pewno nie nowa płyta, bowiem wokalistka chce się skupić na powiększeniu rodziny.

Podczas jednego z weekendowych koncertów w Vegas Adele wyznała, że marzy o tym, by mieć dziecko z Richem Paulem. Wokalistka ma 11-letniego syna Angelo z małżeństwa z Simonem Koneckim, teraz marzy o córce.

SPRAWDŹ TAKŻE: Avril Lavigne nie żyje i zastąpiono ją sobowtórką? Gwiazda odniosła się do teorii spiskowej

Czuję, że mogłaby być osobą, którą pokocham najbardziej na świecie, ale również znienawidzę najbardziej na świecie. Czuję, że dokładnie tak będzie – stwierdziła Adele. Gwiazda ma już doświadczenie w wychowywaniu córki – Reonny, owocu wcześniejszego związku jej obecnego partnera.

Adele i Rich Paul pilnie strzegą swojego życia prywatnego. Wprawdzie wokalistka kilkukrotnie nazwała go swoim mężem, ale do dziś nie wiadomo, czy para faktycznie wzięła ślub.

Tagi


Polecane

Share This