Adoptowany Syn Madonny Nie Rozpoznaje Własnego Ojca


2009.04.01

opublikował:

Adoptowany Syn Madonny Nie Rozpoznaje Własnego Ojca

Yohane Banda spotkał się w Malawi w niedzielę ze swoim trzyletnim synem Davidem. Mężczyzna przyznaje, że pytanie dziecka wprawiło go w niemałe zakłopotanie, również dlatego, że chłopiec zapomniał swojego ojczystego języka. „David zapytał mnie po angielsku, kim jestem i co robię. Kiedy odpowiedziałem mu, że jestem jego ojcem, wyglądał na zaskoczonego”, przyznaje Yohane. „Spędziliśmy razem trzy godziny. Mój syn cały czas grał mi na nosie i zadawał mi mnóstwo pytań. Jest dość gadatliwy, a przy tym inteligentny. Pytał się, czy jeżdzę na koniach. Gdy powiedziałem, że konie są dla bogatych, spotkałem się z odpowiedzią: ‘W takim razie dlaczego jesteś biedny?’”.

Banda, choć stracił syna, jest dumny, że adoptowała go taka osoba jak Madonna. „Czasami dreszcze mi przechodzą na myśl, co by było, gdyby Madonna go nie uratowała. Jestem jej strasznie wdzięczny, że nie dopuściła do przedwczesnej śmierci Davida.”

Piosenkarka pojawiła się w Malawi w ten weekend, by dopełnić formalności związanych z adopcją kolejnego dziecka z tamtego rejonu – czteroletniego Marcy’ego Jamesa. 

Polecane

Share This