Adrianna Skon, gwiazda YouTube i TikToka, debiutuje singlem „Farciara”


2022.08.06

opublikował:

Adrianna Skon, gwiazda YouTube i TikToka, debiutuje singlem „Farciara”

Teraz podejmuje się nowego wyzwania i rozpoczyna swoją przygodę z autorskimi piosenkami. Singiel „Farciara” to nowa propozycja muzyczna influencerki i wokalistki Adrianny Skon. Piosenka powstała przy współpracy z duo producenckim Kofeina Music – Konradem Jażdżykiem i Miłoszem Fergińskim z zespołu Felivers.

„Farciara” to opowieść o niespełnionej miłości. Paradoksem jest, że mimo iż tekst piosenki jest smutny, to muzyka jest bardzo energiczna, radosna, wręcz wakacyjna. To samo dzieje się w głowie bohaterki utworu – stara się ona zachować radość mimo sytuacji, która przynosi jej wiele cierpienia.

Adrianna Skon – jedna z najdłużej działających w sieci polskich influencerek, która swoją popularność zyskała dzięki tworzonej przez nią serii SIOSTRY na platformie YouTube. Adrianna jest znana również z parodii i przeróbek zagranicznych hitów w wersji polskiej, np. Ariana Grande „7 rings” jako „6 Sióstr”, Billie Eilish „Bad Guy” jako „Mam jednorożca” czy oraz Doja Cat „Say So” jako „Powiedź coś”, które zyskały milionowe wyświetlenia. Po wielu prośbach fanów, Adrianna podjęła się nowego wyzwania i rozpoczęła swoją przygodę z autorskimi piosenkami. Artystka startuje debiutanckim wakacyjnym singlem „Farciara”.

Polecane

Share This