„Adwokat Diabła” Malika Montany już złoty

Raper celuje w diament.


2023.02.01

opublikował:

„Adwokat Diabła” Malika Montany już złoty

fot. Karol Makurat / @tarakum_photography

W piątek ruszyła przedsprzedaż nowego krążka Malika Montany „Adwokat Diabła”. Właściwie „krążek” to nieprecyzyjne określenie, ponieważ artysta sprzedaje album jedynie w formie boksu. Dwie wersje wydawnictwa – wycenione na 249,99 i 449,99 pln – znajdziecie na gm2l.co.

Zaledwie kilka dni po rozpoczęciu przedsprzedaży raper poinformował, że „Adwokat Diabła” uzyskał już status złotej płyty. Czy oznacza to, że raperowi udało się sprzedać co najmniej 15 tys. egzemplarzy boksów? Teoretycznie tak, ale szczerze mówiąc znacznie bardziej prawdopodobne, że te 15k egzemplarzy wymagane na złoto, to połączenie sprzedaży fizycznej oraz ekwiwalentu z tytułu streamów. Nie znamy jeszcze tracklisty płyty, nie wiemy więc, czy któryś z hitowych singli Malika (a tych raperowi w 2022 r. nie brakowało) znajdzie się na niej. Póki co szef GM2L oficjalnie promuje album kawałkami „Adwokat Diabła Intro” i „OMDB” z gościnnym udziałem Szamza.

Ogłaszając złoto raper zapytał fanów, czy pomogą mu dobić do diamentu. Patrząc na liczby generowane przez artystę jest to możliwe, niemniej utrudnieniem na tej drodze będzie fakt, że „Adwokat Diabła” nie pojawi się (tak przynajmniej zapowiada artysta) w postaci „gołej” płyty.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Malik Montana (@donmalikmontana)

Polecane

Share This