AK-47 twierdzi, że wyprawa na Księżyc była mistyfikacją. Raper obiecuje też, że przeprowadzi eksperyment udowadniający, że Ziemia jest płaska


2022.09.06

opublikował:

AK-47 twierdzi, że wyprawa na Księżyc była mistyfikacją. Raper obiecuje też, że przeprowadzi eksperyment udowadniający, że Ziemia jest płaska

AK-47 znalazł się ostatnio pod ostrzałem internautów po tym, jak usiłował dowieść, że Ziemia jest płaska. Słynący z kontrowersyjnych poglądów na wiele kwestii raper musiał zmierzyć się z zarzutami o lansowanie teorii spiskowych, zresztą nie pierwszy raz. Co na to twórca? AK-47 odniósł się do komentarzy i publikacji prasowych towarzyszących jego wynurzeniom, pisząc (zachowaliśmy oryginalną pisownię):

– Jak pewnie wielu z Was zauważyło, od kilku dni zostałem wystawiony na masowe pośmiewisko pod kątem swoich przemyśleń czy poglądów. Nie jest mi to obce, zderzam się z wyparciem i wyśmianiem od 2014 roku, kiedy to pierwszy raz poruszyłem kwestię „teorii spiskowych”. Najbardziej przerażające jest to, dlaczego temat „płaskiej Ziemi” jest tak kontrowersyjny i wzbudza tyle emocji? „Teorie spiskowe” dotyczące Illuminati, pedofilii w Hollywood i strukturach politycznych czy CowID 19 nie wzbudzają tyle kontrowersji, gniewu i nienawiści w ludziach, co teoria, która sugeruje, że nie jest tak jak Nam wmawiano od najmłodszych lat. Dyskusja na temat modelu rzeczywistości może dać obopólne korzyści dla wszystkich, jednak jakakolwiek próba poddania w wątpliwość przyjętego modelu rzeczywistości o wymownej nazwie heliocentryzm jest z góry wypierana, niszczona i mieszana z błotem – ocenia raper.

W dalszych rozmowach z fanami, raper stwierdził, przeprowadzeni eksperyment, który udowodni, że Ziemia jest płaska.

– Szkoda tylko, że przy konkretnych pytaniach o np. wschód i zachód słońca , obserwacja teleskopem, ruch wahadła które samo jest „ruszane” polem elektromagnetycznymi, krzywizna Ziemi którą widzimy będąc na Atlantyku, samolot okrążający ziemie bez zatrzymywania się, amatorskie filmy puszczenia kamery przypiętej do balona – pięknie widać krzywiznę Ziemi, ba, nawet licząc gdzie spadnie wystrzelony pocisk bierze się krzywiznę Ziemi pod uwagę w obliczeniach… mógłbym tak dużo wymieniać… a jeśli jest płaska to gdzie jest jej koniec chce tam się wybrać i spojrzeć w dół końca Ziemi. Ciężko mi nie brać tych argumentów pod uwagę – napisał o rapera jeden z internautow.

– Wkrótce zrobię doświadczenie z obiektywem na wysokości 30 km. Sam jestem ciekaw tego co zobaczę. Jeśli chodzi o Twój zestaw pytań, wystarczyłoby żebyś dał szanse dokumentowi, który udostępniałem. Jeśli tylko chcesz się temu przyjrzeć – wyślę. Jeśli zobaczę półkulisty horyzont to przeproszę za błędne myślenie. Jeśli ujrzę horyzont na wysokości oczu w linii prostej, ty już wiesz. Poślemy w niebo kilka kamer. Świetny fotograf bierze udział w tym eksperymencie. Uszanowanie – odpowiedział AK-47.

A w jednym z kolejnych komentarzy stwierdził, że misja Apollo 11 była mistyfikacją i człowiek nigdy nie był na Księżycu.

– Co z milionami gwiazd na niebie, które są w kosmosie? Ludzie latają na księżyc, a pisałeś, że Ziemi rzekomo nie da się opuścić – zapytał jeden z internautów.

– Nikt nie był na księżycu. To science fiction. Planety, gwiazdy, wykraczają poza wymiar 3D. Są nieosiągalne dla człowieka, dla duszy już tak – odpowiedział raper.

Tagi


Polecane

Share This