Akash odniósł się do dissu Intruza

Do konfliktu dołączył także TPS.


2023.07.10

opublikował:

Akash odniósł się do dissu Intruza

W piątek na rynku pojawił się nowy album Intruza „Lokalny chłopaczek 2: moje miasto”. W kawałku „Run Boy” reprezentant Step Records zaatakował Akasha, wytykając mu zmianę ksywki i kontrowersyjne poglądy dotyczące płaskiej Ziemi.

„Jedni zmieniają ksywy, co to k***a jest gwiazdka / Potem dla promocji płyty mówią, że Ziemia jest płaska / Ty, hiphopowiec, dla mnie pies ci mordę lizał / W takim razie weź mi powiedz, kto ci poprzednie napisał” – nawija w nowym numerze Intruz.

Ci, którzy liczyli na to, że raper znany wcześniej jako AK-47 wejdzie do beefu, muszą obejść się smakiem. Artysta ograniczył się jedynie do komentarza, w którym stwierdza, że Intruz nie jest dla niego godnym przeciwnikiem.

On jest zbyt mały, aby poświęcić mu uwagę. Poza tym – ja nie zaczepiam ludzi. (…) Jedyną słusznością jest przejść obojętnie obok tego. To zbyt błahe, aby poświęcić temu uwagę, a tym bardziej marnować energię twórczą na jegomościa. Są dużo ważniejsze sprawy niż Intruz i jego młodzieńczy bunt. Czas weryfikuje. Tu nie trzeba nic robić – skomentował.

Co ciekawe, do dissu Intruza odniósł się TPS. Raper skomentował sytuację na Facebooku. – Akash to się nadaje usta sobie powiększyć – napisał z prywatnego profilu. Kiedy jeden ze słuchaczy stwierdził, że można nie lubić rywala Intruza, ale nie sposób nie docenić jego „Autopsji”, TPS stwierdził, że to płyta „pisana na celi u frajerów”.

Polecane

Share This