Akash: „Zawiodłem najbliższych”


2023.10.02

opublikował:

Akash: „Zawiodłem najbliższych”

fot. mat. pras.

O Akashu (dawniej AK47) głośno jest ostatnio nie ze względu na jego muzyczną działalność, ale na szykowany przez twórcę projekt dokumentalny, który ma dowieść, że Ziemia jest płaska. Artysta wypuścił niedawno do stratosfery balon wyposażony w kamery. NA efekt prac jego zespołu przyjdzie jeszcze trochę poczekać, niemniej raper deklaruje, że materiały, które zarejestrowały kamery, są satysfakcjonujące.

Nasza Mateczka Ziemia niezmiennie pozostaje płaszczyzną, co potwierdziły dotychczas nasze badania stratosferyczne. Jesteśmy z Naszym zespołem w trakcie kolejnych badań i eksperymentów, które będą składały się na film dokumentalny, który ukaże się pewnie w połowie przyszłego roku. Chcemy zrobić to porządnie, w sposób naukowy, logiczny i empiryczny – zapowiedział w facebookowym wpisie.

Zarzucając mi brak „wykształcenia” w tej dziedzinie, wspierają mnie przy projekcie osoby, które takie wykształcenie posiadają, jeśli cokolwiek to zmienia w oczach niedowiarków i globistów. Moim głównym zadaniem jest rozpowszechnienie tych treści i Prawideł Naszej rzeczywistości. To oczywiste, że dyrektywy, które dostają odgórnie media, mają za zadanie wyśmiać i oczernić tych, którzy poruszają niewygodne tematy dla kontrolerów trzymających niewolników w niewiedzy. Zwróćcie uwagę co największe platformy internetowe pozycjonują, gdy próbujecie wyszukać materiały o płaszczyźnie ziemskiej i jak cenzurują te właściwe. Są nie widoczne – dodał twórca.

Wczoraj na instagramowym profilu Akasha pojawiło się tajemnicze story. – „Lucyfer w przebraniu Anioła”. Zawiodłem najbliższych. Czas na zmiany. Czas uzdrowić swoją duszę. Demony ją zbyt głęboko wyżarły. Czas rozprawić się z ku***mi. Do zobaczenia w przyszłym roku – czytamy w jego wpisie.

Artysta poinformował także, że zapowiadana kolekcja odzieży Saligia nie trafi do fanów.

Niestety ilość zamawianych ubrań Saligia w preorderze jest zbyt mała, aby można było je wyprodukować. Osoby, które złożyły zamówienie dostaną zwrot pieniędzy. Nie martwcie się o mnie. Nawarzyłem piwa, teraz muszę je wypić – napisał.

Instagramowy profil Akasha jest póki co niedostępny. Raper wyjaśnił na Facebooku, że jest to związane z jego prywatnym życiem.

– Przechodzę aktualnie prywatnie zmiany i to jest powodem dezaktywacji moich kont społecznościowych. Odpoczynek i regeneracja – skomentował Akash.

Polecane

Share This