Akustyczny Kruk na trasie Debbie Davis

W połowie listopada zespół wyruszy w trasę z legendą bluesa - Debbie Davis.


2011.10.01

opublikował:

Akustyczny Kruk na trasie Debbie Davis

Pierwszy akustyczny koncert zespołu KRUK już wkrótce! Muzycy są w trakcie przygotowań do swojego 45-minutowego setu, którym uświetnią występy legendy bluesa Debbie Davis. Listopad będzie dla nich miesiącem intensywnej pracy. Pod koniec swojej trasy koncertowej zespół ruszy w drogę z bluesową wokalistką Debbie Davis, a 28 listopada zagra na Hard Rock Heroes Festiwal, gdzie gwiazdą wieczoru będzie Whitesnake! Lata szlifowania warsztatu, współpraca z Grzegorzem Kupczykiem i w końcu drugi krążek „It Will Not Come Back”, uplasowały Kruka w czołówce polskiego, klasycznego hard rocka.

Nie tylko w kraju, ale i za granicą najnowsza płyta grupy zdobywa coraz większe rzesze wielbicieli. Gorąco polecamy koncerty Kruka oraz ich występy u boku gwiazdy bluesa!

Debbie Davis – wielokrotnie nagradzana bluesowa mistrzyni gitary i wyśmienita wokalistka, amerykańska gwiazda gatunku, która przed trzema laty oczarowała publiczność Rawy Blues, pojawi się w Polsce na czterech koncertach. Debbie występowała i nagrywała z m.in. Albertem Collinsem, Johnem Mayallem, jego żoną Maggie Mayall, Ike`iem Turnerem czy Coco Montoyą. Ta wielka postać światowego bluesa, kobieta o ujmującym sposobie bycia na scenie i niezwykle wysokich umiejętności muzycznych. Towarzyszyć jej będzie JOE FONDA ze Stanów Zjednoczonych, wspaniały basista dobrze znany miłośnikom jazzu i muzyki eksperymentalnej, nie stroniący też od „wycieczek” w inne rejony muzyczne, np. bluesa, dzięki czemu będzie go można usłyszeć i zobaczyć wraz z DEBBIE DAVIES. Składu trio dopełnia młody i dynamiczny austriacki perkusista EMIL GROSS.

DEBBIE DAVIES TRIO KRUK AKUSTYCZNIE

13.11.2011 – Dekompresja, Łódź, ul. Limanowskiego 200

14.11.2011 – Progresja, Warszawa, ul. Kaliskiego 15a

15.11.2011 – Blue Note, Poznań, ul. Kościuszki 76/78

16.11.2011 – Alibi, Wrocław, ul. Grunwaldzka 67

wstęp: 18.00, start: 19.00

Polecane

Share This