Alberto odpowiada na wyzwanie Tyburskiego

Czy panowie spotkają się wkrótce w klatce?


2021.10.20

opublikował:

Alberto odpowiada na wyzwanie Tyburskiego

Po sierpniowym debiucie Josefa Bratana w barwach High League pojawił się pomysł, by teraz to Alberto spróbował swoich sił w MMA. Paweł Tyburski, który ma za sobą trzy walki w Fame MMA (ostatnio przegrał z Arabem, wcześniej dwukrotnie wygrał) bardzo chce starcia z reprezentantem GM2L i wyzywa go na pojedynek na Instagramie.

Tybori opublikował w stories film, w którym widzimy go, słuchającego „Dwutaktu” Alberto. Po słowach „Szybko wyłapał na ryj, bomba na banię, kończymy balet” Tyborski zwraca się do Alberto, mówiąc: – To co ziomuś, zamieniamy słowa w czyny i widzimy się w klatce, czy dalej będziesz tylko o tym śpiewał?

Na odpowiedź Alberto nie trzeba było długo czekać. Raper ze stajni Malika Montany, szybko zareagował na wyzwanie rzucone przez Tyburskiego. Na swoim story opublikował serię filmów z treningu i napisał:

– Dawaj dobry hajs, a ja dam dobrą walkę – i oznaczył Wojtka Golę i Pawła Tyburskiego.

W kolejnym story czytamy:

– Załatwmy biznes jak dżentelmeni, to będzie ogień.

Wszystko wskazuje więc na to, że Alberto nie zaliczy naturalnego mogłoby się wydawać debiutu w klatce w barwach High League Malika, a pierwszą walkę stoczy w FAME MMA.

Kilka miesięcy temu, Alberto pytany o plany związane z freak fightami, stwierdził, że na razie nie jest zainteresowany, bo priorytetem jest dla niego wydawanie muzyki. Raper powiedział wówczas, że Fame MMA nie stać na niego, ale w sytuacji, w której Malik ruszył z własną federacją, niewykluczone, że Alberto zgodziłby się bić właśnie w barwach High League. Pytanie tylko, czy federacja będzie miała możliwość pozyskania Tyboriego, który był dotychczas związany z Fame. Na pierwszej gali federacji Malika walczyli zawodnicy, bijący się wcześniej dla Fame’u, więc nie jest to wykluczone.

Polecane

Share This