Album Białego już w sklepach

Nowym singlem promującym krążek jest piosenka "Efekt motyla".


2017.12.07

opublikował:

Album Białego już w sklepach

foto: mat. pras.

Do sklepów trafił wreszcie zapowiadany od kilku lat debiutancki album Białego zatytułowany „Emocje”. Pochodzący z Czechowic-Dziedzic na Śląsku raper był jednym z objawień trzeciej edycji „Must Be The Music – Tylko muzyka” w której dotarł aż do samego finału. Publiczność ujęły utwory opowiadające o jego doświadczeniach w walce o syna.

Płyta od początku do końca utwierdza słuchacza w przekonaniu, że Biały nie zna słowa „prywatność”. Album jest szczerym pamiętnikiem artysty, raper skupia się na życiowych refleksjach, na zabawę słowem pozwolił sobie przy tematyce związanej z rozrywkowym trybem życia. Nieudane toksyczne związki, trudne relacje międzyludzkie oraz łatwe dziewczyny to codzienność w życiu artysty. Na płycie nie brakuje pozytywnych akcentów gdzie utwory rapera stanowią dobrą motywację aby iść przed siebie i walczyć o swoje. Producentem głównym albumu jest Marcin Kindla ,który nie tylko czuwał nad całą produkcją albumu, ale także stworzył muzykę oraz sam gościnnie zaśpiewał w jednym z utworów. Autorami bitów mocno związanymi ze światem hip-hopowym są Baltik Beatz, PcN, Paweland, Krzysztof Pietras oraz Dono/Tewu. Ten ostatni to nie tylko autor bitu, ale także raper, który udzielił się gościnnie w utworze, będącym mocnym protestem w stronę polskich wytwórni i całego przemysłu muzycznego.

W kwestiach wokalnych świetnie sprawdziła się Karolina Lapczyk „Perła” znana słuchaczom z „Bitwy na głosy”. Śpiewa także Pamela Stone, Kamila i chyba najbardziej zaskakujący gość Sebastian Gabryś, który jest specjalistą w dziedzinie wokalno-teatralnej.

Najnowszym singlem promującym materiał jest „Efekt motyla”.

Tagi


Polecane

Share This