Album LaikIke1 nadchodzi

"Milczmen Screamdustry", czyli długo oczekiwany album LaikIke1 z Młodzikiem, trafi do sprzedaży w lutym przyszłego roku nakładem Stay True Label.


2011.12.26

opublikował:

Album LaikIke1 nadchodzi

Jak czytamy w informacji prasowej, krążek będzie charakteryzował się „zimnym, minimalistycznym” brzmieniem znanym chociażby z płyty producenckiej Młodzika – „Laboratorium”.

„>>Milczmen Screamdustry<< to twór bardzo specyficzny, wymykający się standardom dawno określonym przez wykonawców rozpoznawalnych głównie w przedszkolach i szkołach podstawowych naszego kraju. Ciężka perkusja łączy się tu z głębokim werblem. Melodyjny, aczkolwiek spartański w obyciu bas scala je klamrą inkrustowaną samplami, których nienachalna obecność pozostawia pewien niedosyt w uszach słuchacza. Teksty Laika raz są ukłonem w stronę trueschool`owych pionierów polskiego rapu (vide singiel >>Bajera<<), czasem natomiast stanowią zbiór pogmatwanych metafor złożonych w logiczny ciąg, który doprowadzi bystrego słuchacza do istoty tematyki podjętej przez rapera w utworze”, czytamy w informacji prasowej.

Za mix i mastering odpowiedzialny będzie Puzzel. Szatę graficzną przygotuje HypeOne (PeeRZet, Karwan).

Polecane

Share This