Alkopoligamia wydaje płyty Leha na winylach i przekazuje cały dochód ze sprzedaży jego mamie


2021.06.10

opublikował:

Alkopoligamia wydaje płyty Leha na winylach i przekazuje cały dochód ze sprzedaży jego mamie

fot. Paweł Zanio

Płytę dedykuję mamie – to jedyny wpis autora jaki widnieje na debiutanckim albumie Leha „Podwórka pytają kiedy płyta” z 2015 roku. Teraz to wydawnictwo a także „LEP” doczekają się wyjątkowych wydań. – Dedykacja ta oraz fakt, że albumy Michała nigdy nie ukazały się na winylach zainspirowały nas do wznowienia nakładów obu płyt w tej klasycznej formie – komentuje Alkopoligamia.com, zapowiadając limitowane reedycje.

„PPKP oraz „LEP” zostaną wydane na 180-gramowych, czarnych winylach, z poligrafią wierną oryginalnym wydaniom. Planowana premiera i realizacja zamówień to 18 sierpnia 2021. Cały zysk ze sprzedaży winyli zaraz po zakończeniu preorderu trafi do Anny Leszner, mamy nieodżałowanego rapera.

Sprawdź także: Miuosh kończy z rapowaniem?

Alkopoligamia ruszyła także z akcją aktywizującą słuchaczy, która pozwoli uczynić winyle jeszcze bardziej wyjątkowymi.

Dodatkowo zapraszamy słuchaczy do pomocy w upamiętnieniu Michała przy okazji winylowych wydań jego albumów. Na wewnętrznych kopertach winyli zostaną wydrukowane kolaże ze zdjęć Leha i z nim związanych. Zachęcamy wszystkich którzy w ten sposób chcą współtworzyć te albumy do wysyłania zdjęć na adres sklep@alkopoligamia.com (wraz z informacją o posiadanych do nich prawach autorskich oraz zgodą na użycie w tym wydaniu albumu). Mogą być to zdjęcia Leha, z Lehem, zdjęcia Gdyni i czegokolwiek co kojarzy Wam się z Michałem. On to robił dla Was, więc to będzie wspaniałe jeżeli teraz wy stworzycie to dla niego. Zdjęcia zbieramy do 23 czerwca – zachęca wytwórnia.

Preorder obu wydawnictw znajdziecie na w sklepie wytwórni Alkopoligamia.com.

Polecane

Share This