Aloha Tour w Warszawie już dziś

Zobacz wideo-zapowiedź Entero.


2012.04.19

opublikował:

Aloha Tour w Warszawie już dziś

Entero zapowiada ALOHA 40% TOUR w Warszawie 19.04, klub Urban Garden:

Przypominamy, że w klubie Urban Garden zagrają dla Was:

#Dwa Zera

#Mielzky

#Echinacea

#Entero

#Dj Anusz

Oprócz gwiazd wieczoru na scenie zaprezentują się 4 zespoły biorące udział w konkursie na support MHHF 2012. Na koncert w Warszawie zakwalifikowały się następujące zespoły:

– Demon

– Zetenwupe

– Esperal

– SPK

Szczegóły konkursu oraz regulamin znajdziecie TUTAJ.

Bilety: 10/15 pln

Dostępne w:

-Bludshop Warszawa

-Serum Sklep

-5 Stairs

-PLNY Stolica

Dwa Zera

DwaZera to gdański zespół wykonujący muzykę z gatunku hip-hop. W skład ekipy wchodzą Raku, Tomasina i DJ Wojak – co daje klasyczny układ 2 MC 1 DJ. Od wielu lat grupa działa w trójmiejskim podziemiu, nie stroniąc też od gościnnych zwrotek i skreczy na oficjalnych wydawnictwach, m.in. na obu albumach HIFI Bandy: „Fakty, ludzie, pieniądze” (Prosto Label 2010) i „23:55” (Prosto Label 2010) czy na płycie Analogii „Esencja czysta” (Wielkie Joł 2004). W ciągu ostatnich siedmiu lat zespół własnym sumptem wydał kilkanaście albumów i mixtape’ów, które rozeszły się w nieoficjalnym obiegu.

W 2010 roku grupa podpisała z Prosto Label kontrakt na wydanie swojego pierwszego oficjalnego albumu „Płyta z czarnych płyt”, który ukazał się w 2011 roku. Obecnie zespół pracuje nad nową płytą.

Mielzky

W 2005 roku wypuścił album `Umrzeć w superbutach` w całości wyprodukowany przez Benncarta. Majac 18 lat zadebiutował na płycie Ortega Cartel – „Nic się nie dzieje” w utworze `Wszystko Prysło` czym zapoczątkował współpracę z ta wlaśnie formacja. W latach 2008-2009 pracował nad albumem solowym gdzie producentem wykonawczym był Patr00, jednakże album nie został udostępniony dla szerszego grona słuchaczy. Jest członkiem formacji Lavoholics, gościnnie udzielającej się na ostatnim krążku Ortegi – Lavorama. Znajomość zaowocowała koncertem Lavoholikow w Łodzi, następnie z końcem roku koncertem Ortegi Cartel i Lavoholics wraz z gośćmi w Warszawskim klubie Palladium. Aktualnie Mielzky kończy swój solowy album.


Echinacea

W skład zespołu wchodzi trzech raperów: Parker, Pudel i Siódmy. Dwóch pierwszych to twórcy legendarnego zespołu Echo, którego debiutancki krążek „Po prostu Echo” ukazał się w 2000 roku nakładem Blend Records. Po kilkuletniej przyjaźni z Siódmym, artyści stworzyli nowy projekt, który na pewno zamiesza na polskiej scenie muzycznej, nie tylko hip-hopowej. Wyobraźnia tych trzech raperów sięga bowiem poza bloki, miejskie mury i ulice.

Cały materiał został zrealizowany z pomocą Staszka Staszego Koźlika w warszwskim Erem Studio. Producentami są Kixnare i Roux Spana. Za dbałość o solidne, muzyczne korzenie odpowiada Dj Kebs z HiFi Banda. Gościnnie rapują gwiazdy polskiego hip-hopu: O.S.T.R., Eldo, Numer Raz, Proceente i Temzki. Płyta Echinacea ukazała się w 2011 r.

Entero

Zaczął około 94 roku. Ale już wcześniej czynnie uczestniczył w breakbeatowym życiu Łodzi (szalone freestyle do beatboxów podczas bombienia miasta i pociągów). Dołącza do NTK nie rezygnując z solowej działalności. Zwycięzca pierwszej łódzkiej bitwy wolnostylowej w Forum Fabricum. W konsekwencji poprowadził wszystkie Battle Jam Session oraz masę koncertów i festiwali . Zaczynał nagrywać z Mejsem i Nekiem jako Niezrzeszeni. Razem z VDMC przeprowadził Experyment. W 2002 r. poprowadził pierwszą polską edycję festiwalu Meeting of Styles (trzecia i czwarta zresztą także). W międzyczasie współorganizował audycję rapową w Radio Łódz – Hip Hop Strefa. W ramach NTK ogarnął projekt KontraKrew. Zaliczył mnóstwo nagrywek gościnnych (m. in. PSB akcje, Obóz T.A, Red Odyseja, Thinkadelic, Opozycja, Pro-Kreacja Hip-Hop Label, Noizz W jedności siła, Kontracheci, Jedna z kilku części, Familia HP, Apropo, Dzieci Gorszego Boga (DGB)). Nie spoczywa na laurach . Działa dalej . W 2010 zakłada CENTRUM EUDEZET LABEL, a w 2011 wydaje płytę „Pomiędzy Kamienicami / Liryczny Żywioł”.

ALOHA 40%

ALOHA 40% to projekt jakiego jeszcze nie było – 190 minut muzyki ( ponad 3 godziny!) i 100 gości z całej Polski. Pomysłodawcą i głównym realizatorem ALOHA 40% jest Proceente – raper, dziennikarz, wydawca, freestyle`owiec i aktywista. Gospodarz zaprosił do udziału w projekcie plejadę artystów: muzyków związanych z wydawnictwem Aloha Entertainment, zaprzyjaźnionych mistrzów hip-hopu oraz młode talenty reprezentujące rap przyszłości.

Na mikrofonach pojawiają się Szybki Szmal, Miejska Astma, Pyskaty, Ero, W.E.N.A., VNM, Dwa Zera, Hades, Bisz, Green, Flint, Syrop, Dwa Sławy, Echinacea, Reno, Spinache, Mielzky, Ortega Cartel, NTK, Skorup, Majkel, Bleiz, Człowień, Szot, Zioło Zioło, Jazzy, Key i Piękna Kasia. Za warstwę muzyczną projektu odpowiadają czołowi polscy producenci: Erio, Zbylu, Kolso, Święty, Patr00, Tomaj, Fresh Kickz , Kuz, Mowie Wowie, Bejotka, Salvare, O.S.T.R., Dojczu, Tajpan i Puzzel. Skrecze oraz cuty dograli DJ Pro, DJ Slip, DJ Gondek, DJ Krug, DJ Grubaz, DJ Cube i DJ Gris.

Polecane

Share This