Amy Lee z Evanescence w nowym klipie Within Temptation

Pamiątka po wspólnej trasie obu grup i zapowiedź nowego wydawnictwa Within Temptation.


2024.05.28

opublikował:

Amy Lee z Evanescence w nowym klipie Within Temptation

fot. mat. pras.

Zespół Within Temptation opublikował pierwszy koncertowy utwór z nadchodzącego wydawnictwa „Worlds Collide Tour – Live in Amsterdam”. Fani mogą teraz posłuchać „The Reckoning” z udziałem Amy Lee z Evanescence. Piosenka nagrana została podczas występu zespołu w Ziggo Dome 29 listopada 2022 r. podczas trasy „Worlds Collide Tour”.

Wraz z rosnącym oczekiwaniem na trasę koncertową Within Temptation „Bleed Out 2024”, która rozpoczyna się w październiku 2024 r., wydawnictwo to daje fanom przedsmak tego, co ma nadejść. Trasa „Worlds Collide Tour”, po czterokrotnym przełożeniu jej z powodu pandemii, była jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń 2022 roku, a album koncertowy dostępny będzie na winylu, CD, Blu-Ray/DVD oraz w specjalnym 64 -stronicowym artbooku w twardej oprawie. Płyta ukaże się już 21 czerwca.

SPRAWDŹ TAKŻE: Festiwal w Opolu bez stałych bywalców. Telewizja Polska komentuje swoją decyzję

Worlds Collide Tour

Niewiele kooperacji w karierze Within Temptation wzbudziło tak duże oczekiwania jak ich trasa koncertowa z Evanescence, która była czterokrotnie przekładana z powodu Covid-19.

Gdy tylko świat został ponownie otwarty w 2022 roku, trasa Worlds Collide Tour w finalnie doszła do skutku. Trasa trwała ponad cztery tygodnie i obejmowała łącznie 19 występów w 17 miastach w Europie i Wielkiej Brytanii. Na to tournee obydwie formacje sprzedały niesamowitą liczbę ponad 200 000 biletów, przejechały 7703 km, korzystając z 8 tour busów pełniących rolę mobilnych domów dla artystów i ekipy oraz z dwunastu przyczep załadowanych sprzętem. Zespołom towarzyszyła też oddana ekipa, składająca się z ponad 80 doświadczonych osób, których niestrudzone wysiłki sprawiły, że każdy aspekt tego przedsięwzięcia przebiegał bezproblemowo.

Polecane

Share This