Andy Burrows na solowym koncercie w Polsce

W piątek rusza sprzedaż biletów.


2014.12.05

opublikował:

Andy Burrows na solowym koncercie w Polsce

Były perkusista zespołu Razorlight wystąpi 6 lutego w warszawskiej Hydrozagadce. Koncert będzie promował najnowszy album Brytyjczyka – „Fall Together Again”.

Andy Burrows to muzyk niezwykle aktywny na brytyjskiej scenie. Karierę zaczynał jako perkusista grupy Razorlight, z którą pracował do 2009 roku. Później muzyk występował z We Are Scientists, założył także grupę I Am Arrows. Choć Burrows skupia się przede wszystkim na karierze solowej, niejednokrotnie współpracował z innymi artystami – stąd m.in. wspólny projekt z wokalistą Editors, Tomem Smithem (Smith & Burrows z 2011 roku) czy udział Burrowsa w nagraniach debiutanckich płyt Delilah i Toma Odella.

Andy Burrows ma na swoim koncie wydanie czterech autorskich płyt. Ostatnia z nich, „Fall Together Again”, nagrana w studio Bryn Derwen w Północnej Walii, ujrzała światło dzienne 20 października 2014 roku. Brzmienie krążka nawiązuje do pierwszych solowych albumów Paula McCartneya oraz do muzyki nadawanej w połowie lat 70. przez rozgłośnie radiową American FM. Album promują single „As Good As Gone” i „See A Girl”.

Sprzedaż biletów ruszy 5 grudnia. Znajdziecie je na eBilet.pl.

Polecane

Share This