Ania Karwan Wystąpi W Platinium

28 kwietnia, w ramach cyklu Live Time Music - Koncertowe Wtorki, w warszawskim Platinium zaśpiewa Anna Karwan


2009.04.01

opublikował:

Ania Karwan Wystąpi W Platinium

Ania Karwan jest wokalistką mającą na swoim koncie współpracę m.in. z Moniką Brodką (współkompozycja piosenki „Miałeś być” ) i Sidney`em Polakiem (współkompozycja piosenki „Stop Global Experiment”).

Jej nieprzeciętne umiejętności wokalne i barwa głosu zostały docenione przez Edytę Górniak, Anię Dąbrowską, Katarzyną Cerekwicką i Andrzeja Piasecznego, co zaowocowało wspólną pracą podczas licznych sesji nagraniowych. Wokalistkę można usłyszeć w piosence tytułowej serialu „Hela w opałach” emitowanego przez stację TVN.

Ania nagrała również kilka utworów zamieszczonych na soundrack`u filmu „Świadek Koronny”, w tym piosenkę finałową pt. „Nie przypadkiem”, do tekstu Andrzeja Piasecznego, duet z Pawłem Małaszyńskim pt.”Love Catch” oraz przejmujące wokalizy do utworu „Israel Walk on the Roof”. Ania współpracuje także z Pinnawelą (najnowszy projekt Pauliny Przybysz, z którą nagrała wspólnie piosenkę „Are U sure” na płytę „Soulahili”).

Artystkę usłyszeć mozna w najnowszym filmie Bruce`a Parramore pt. „Kochaj i tańcz” oraz w jazzowej balladzie „Such A Day” skomponowanej przez Jana Komara, do filmu „Na kredyt”. Ania jest również współkompozytorem muzyki do spektaklu „Ostatni Żyd w Europie”. 

Polecane

Share This