Anitta w nowym klipie Jacka Harlowa

Drugi album artysty "COME HOME THE KIDS MISS YOU" już dostępny.


2022.05.06

opublikował:

Anitta w nowym klipie Jacka Harlowa

fot. Urban Wyatt

Jack Harlow wraca z nową płytą „COME HOME THE KIDS MISS YOU”. Na albumie będącym następcą platynowego debiutu „Thats What They All Say” pojawiły się takie gwiazdy, jak Pharrell, Drake, Lil Wayne i Justin Timberlake.

Z okazji premiery swojego drugiego długogrającego dzieła, Jack Harlow opublikował oficjalny teledysk do swojego przebojowego singla „First Class”, w którym wystąpiła brazylijska gwiazda Anitta. Za reżyserię klipu odpowiadają Jack Begert oraz Ace Pro. Piosenka pozostaje jedną z najpopularniejszych na świecie, zajmując obecnie 2. miejsce na liście Top 50 – Świat na platformie Spotify.

Na „COME HOME THE KIDS MISS YOU” znalazło się 15 utworów. Poza hitem „First Class”, także wcześniejszy singiel rapera z Kentucky, „Nail Tech”.

Lista utworów „COME HOME THE KIDS MISS YOU”:

1. Talk Of The Town
2. Young Harleezy
3. I’d Do Anything To Make You Smile
4. First Class
5. Dua Lipa
6. Side Piece
7. Movie Star (feat. Pharrell)
8. Lil Secret
9. I Got A Shot
10. Churchill Downs (feat. Drake)
11. Like A Blade Of Grass
12. Parent Trap (feat. Justin Timberlake)
13. Poison (feat. Lil Wayne)
14. Nail Tech
15. State Fair

Okrzyknięty przez „Variety” twórcą hitów jutra Jack Harlow już dziś jest jedną z największych gwiazd na współczesnej scenie muzycznej. Pochodzący z Louisville, w Kentucky raper już zdobył trzy nominacje do Grammy, umieścił dwa single na szczycie amerykańskiej listy przebojów, ma 12 platynowych certyfikatów w USA oraz 5 miliardów streamów na świecie. Jego debiutancki, również platynowy album „THATS WHAT THEY ALL SAY” ukazał się w grudniu 2020 roku. Z płyty pochodzi megaprzebój „WHATS POPPIN” (7-krotna platyna i 2. miejsce na głównej liście Billboardu), który zapewnił 24-latkowi pierwszą nominację do Grammy (w kategorii Najlepsze rapowe wykonanie) i szereg innych wyróżnień.

Zdjęcie Amerykanina trafiło na okładki takich pism, jak „Variety”, „Forbes”, „Complex”, „SPIN” czy „Footwear News”. Ponadto Harlow zadebiutował w kultowym „Saturday Night Live”, pojawił się w programach „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” i „Jimmy Kimmel Live!”, a także wystąpił z Lil Nas X na MTV Video Music Awards oraz wziął udział w Kids Choice Awards 2022.

Teraz Jack Harlow ma szansę osiągnąć kolejne sukcesy, dzięki wyczekiwanemu drugiemu albumowi „COME HOME THE KIDS MISS YOU”, który poprzedziły rewelacyjny „Nail Tech” i zaraźliwy „First Class”, który zadebiutował na szczycie listy Billboard Hot 100 i odnotował jak dotąd najlepszy dzienny wynik w streamingu w 2022 roku.

Polecane

Share This