Anja Rubik współreżyserką nowego, zmysłowego klipu Mary Komasy

Zdjęcia kręcono w Nowym Jorku, Mediolanie, Kapsztadzie i Warszawie.


2021.07.27

opublikował:

Anja Rubik współreżyserką nowego, zmysłowego klipu Mary Komasy

fot. mat. pras.

W sieci pojawił się nowy singiel Mary Komasy zatytułowany „Pull Me Up”, będący celebracją miłości, dotyku, seksu i namiętności. Mary Komasa pokazuje te emocje w charakterystycznej dla siebie wysublimowanej, zmysłowej formie. Piosence towarzyszy wideo, na które złożyły się cztery etiudy realizowane w różnych zakątkach świata. Zdjęcia do nich kręcono w Nowym Jorku, Mediolanie, Kapsztadzie i Warszawie.

„Pull Me Up” powstało z potrzeby wolności, na przekór pandemicznym barierom. Nasz świat nagle gwałtownie się zamknął i zastygł, wszystko stało się bardzo odległe. Jednak nie przestaliśmy kochać ani tęsknić, wiec potrzeba bliskości drugiego człowieka wydaje się teraz silniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Chcemy, żeby znowu nie było między nami granic i barier – komentuje Mary Komasa.

Wideo do „Pull Me Up” jest wybitnie niecodziennym projektem. Przyjaciele Mary, twórcy wizualni rozsiani po trzech kontynentach, oddali jej stworzone przez siebie intymne historie miłosne. Dostali od niej proste wytyczne: pokażcie to, co Was podnieca, uchwyćcie naszą wspólną, globalną energię miłości, ponad granicami, barierami tożsamości i estetyki. Z tego eksperymentu zrodziła się opowieść eklektyczna w swojej formie, wielowątkowa, ale emocjonalnie spójna. Wśród współtwórców teledysku znaleźli się:

– Chris Colls i Alexandra Agoston (NYC): słynny nowojorski fotograf mody oraz modelka, jego partnerka i muza.

– Gian Paolo Barbieri (Mediolan): legendarny mediolański fotograf z kręgu Viscontiego i Felliniego, twórca słynnych portretów gwiazd, jeden z seksualnych rewolucjonistów fotografiki.

– Anja Rubik (Kapsztad/LA): supermodelka, aktywistka, twórczyni fundacji SEXEDpl.

– Tomek Wierzbicki (Warszawa): polski operator filmowy młodego pokolenia, zdobywca licznych nagród.

Polecane

Share This