Anna Rusowicz pyta: „Co się stało z naszą miłością?”

Artystka opublikowała nowy singiel.


2023.07.29

opublikował:

Anna Rusowicz pyta: „Co się stało z naszą miłością?”

fot. mat. pras.

W sieci pojawił się klip do nowej piosenki Anny Rusowicz. „Co się stało z naszą miłością?” to już trzeci singiel zapowiadający nową płytę artystki. Trzeci w ciągu czterech miesięcy. Jesteśmy świadkami, jak szybko i sprawnie, artystycznie coraz bardziej ciekawie Rusowicz rozprawia się z otaczającym ją światem.

Są takie piosenki, które twórca najpierw długo nosi w głowie, a potem powstają nieoczekiwanie, w nieprzewidywalnych okolicznościach. Tak właśnie było z „Co się stało z naszą miłością”. Muzykę lekką i przyjemną, w której – jak zwykle u tej artystki – pobrzmiewają w tle nuty sprzed lat, zasłyszane kiedy była małą dziewczynką. Ale czy w wakacyjnym okresie wypadałoby niełatwy tekst opatrywać skomplikowaną muzyką?

Bo tekst „Co się stało z naszą miłością”, będąc właściwie uniwersalny mówi o sytuacji, która przydarzyła się wielu spośród słuchaczy Rusowicz, wielu się jeszcze przydarzy, a ona sama w którymś momencie życia też musiała postawić to pytanie.

Piosenki tworzone jedna po drugiej przez Annę Rusowicz są jak podróż przez kolejne pory roku. Nadto pierwszym, wydanym w marcu 2023 singlem „Tobie” artystka świętowała swoje 40. Urodziny. Piosenka „Co się stało z naszą miłością” trafia do słuchaczy dokładnie w dniu imienin Anny – 26 lipca. Można się tylko domyślać, jakie następne okrągłe daty, ważne dla Rusowicz, będą pretekstem do pojawiania się w przestrzeni muzycznej kolejnych propozycji, z których ostatecznie Anna Rusowicz skonstruuje swoją nową płytę.

„Co się stało z naszą miłością” jak wszystkie prezentowane od marca utwory powstał w łódzkim Tonn Studio. Tak jak poprzednie i ta piosenka została nagrana analogowo, na taśmie magnetofonowej rejestrującej wykonanie od początku do końca, bez dogrywania jakichkolwiek fragmentów, czyli tak zwaną „setką”.

Polecane

Share This