Anne-Marie wystąpi w Polsce

Wokalistka przyjedzie do nas na jeden koncert.


2017.10.02

opublikował:

Anne-Marie wystąpi w Polsce

Autorka hitów „Do It Right”, „Ciao Adios”, „Alarm” i najnowszego „Heavy” na koncercie w Polsce. Anne Marie wystąpi 14 kwietnia 2018 w warszawskiej Stodole. Ceny biletów wyniosą 79 i 99 pln, ich sprzedaż ruszy w najbliższy piątek o 11.00.

Pochodząca z Essex Anne-Marie była doskonale obeznana z show-biznesem jeszcze przed wydaniem debiutanckiej EP-ki w 2015 roku. Już jako dwunastolatka dzieliła scenę z Jessie J w wystawianej na West Endzie produkcji „Whistle Down The Wind”. Bez wiedzy rodziców wzięła również udział w przesłuchaniach do „Nędzników”, gdzie otrzymała rolę.

Od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu i dziś Anne-Marie może się pochwalić czterema nominacjami do nagrody BRIT Awards (największa ilość nominacji dla jednej artystki w tym roku!), trzema nominacjami do MTV EMA i wieloma innymi. Nagrodzono ją również tytułem Najlepszej Debiutantki podczas tegorocznego rozdania nagród Nordoff Robbins Silver Clef Awards. Jej największy hit, „Alarm” był w ubiegłym roku najlepiej sprzedającym się singlem z 280 milionami sprzedanych kopii.

Najnowszy singiel utalentowanej Brytyjki, „Heavy”, został wyprodukowany przez Invisible Men (Zayn Malik), Nanę Rogues (Drake) i MNEK (Zara Larsson, MØ). Ten utwór idealnie wpisuje się w stylistykę muzyczną, która zapewniła światową sławę Anne-Marie. Po niezwykle pracowitym lecie, kiedy nagrywała utwory ze Snakeships, Nickiem Jonasem i supportowała Justina Biebera, przyszła pora na chwilę oddechu i premierę nowego singla, który zadebiutował w TOP 10 w Wielkiej Brytanii i szybko pokrył się platyną w jej rodzinny kraju.

Polecane

Share This