Apteka na Seven Festival

Gdyńska formacja zastąpi grupę Ciryam, która zmuszona jest odwołać swój występ


2011.06.09

opublikował:

Apteka na Seven Festival

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Apteki! Zespół wystąpi na Seven Festival, dołączając do takich znakomitości jak między innymi Samael, Moonspell, Indica, Kult, Strachy na Lachy, Buldog i Lao Che. Gdyńska formacja zastąpi grupę Ciryam, która zmuszona jest odwołać swój występ z powodu kontuzji perkusisty.

Apteka pod wodzą niestrudzonego Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego od ponad dwudziestu lat buduje pozycję klasyków polskiego rocka. Od czasu reaktywacji w 2003 roku, grupa nagrała dwa albumy – „Apteka” i „Tylko dla…”, zdobywając serca kolejnego pokolenia i ponownie zyskując opinię świetnego i nieprzewidywalnego zespołu koncertowego.

Muzyczny skład Seven Festival dopełni również ostatni młody zespół, który będzie walczył o nagrodę Grand Prix. Jest nim grupa Marne Szanse, nominowana przez 4Fun TV i Rebel TV. Zainspirowani takimi artystami jak Franz Ferdinand, Bloc Party, czy The Killers, warszawiacy łączą gitarowe granie z taneczną elektroniką. Mając już na swoim koncie wyróżnienia na festiwalach i przeglądach muzycznych, będą próbowali dołożyć do nich zwycięstwo w konkursie na Seven Festival.

Seven Festival Music & More 2011 odbędzie się w Węgorzewie w dniach 7-10 lipca. Pełen program z podziałem na poszczególne dni festiwalu, a także wiele innych informacji dotyczących imprezy można znaleźć na oficjalnej stronie Seven Festival – www.sevenfestival.pl

Polecane

Share This