Arab rezygnuje z walki na kilka dni przed galą

"Od początku miałem przeczycie, że się wycofa" - komentuje jego rywal.


2022.07.06

opublikował:

Arab rezygnuje z walki na kilka dni przed galą

fot. mat. pras.

Niespodziewany zwrot w kwestii zaplanowanej na weekend gali Prime Show MMA: Kosmos. Z karty walk najpierw wypadł Red, który trafił do szpitala (artysta ma dziś wyjść do domu), teraz dowiadujemy się, że nie wystąpi na niej także Arab.

Arab zadzwonił do mnie, powiedział, że jest chory i nie walczy. Powiedział, że ma zapalenie płuc. Ja myślę, że to zwykłe przeziębienie. Nie mam podstawy, żeby wierzyć lub nie wierzyć. Nie widziałem żadnych papierów, lekarz organizacji potwierdził to. Wydaje mi się, że tam różne inne sprawy zadziałały. Dziwne było to, że kiedy spytałem czy dojdzie do tego rewanżu, Arab wymijał odpowiedź. Od samego początku miałem przeczucie, że wycofa się z tej walki. Osoby z mojego najbliższego otoczenia mówiły, że jego mowa ciała wskazuje na to, że się wycofa – powiedział Mateuszowi Kaniowskiemu Marcin Wrzosek, z którym miał walczyć Arab.

Finalnie Wrzosek zmierzy się z Piotrem Kałuskim, który pierwotnie miał być rywalem Reda. Prime Show MMA: Kosmos odbędzie się w najbliższą sobotę.

Polecane

Share This