Archeo – Live Act „She” – odsłona nowego projektu Natalii i Pauliny Przybysz


2014.07.27

opublikował:

Archeo – Live Act „She” – odsłona nowego projektu Natalii i Pauliny Przybysz

Archeo to kolektyw dwóch sióstr Przybysz. Natalia i Paulina kryją się za składami takimi jak Sistars, Natu, Pinnawela, Rita Pax, Shy Albatros, Minimal. Fanów na pewno ucieszy informacja, że po latach koncentrowania się na indywidualnych projektach, w wielu kosmicznych kolaboracjach, wracają do wspólnego tworzenia i grania muzyki. Stęsknione za współbrzmieniem i siostrzanym porozumieniem na scenie przygotowują materiał na wspólny album. Do współpracy nad materiałem zaprosiły wrocławskich muzyków znanych jako Night Marks Electric Trio (Kabaciński, Spisek Jednego, Pędziwiatr). To zderzenie zwiastuje świeżą mieszankę soulu, hip-hopu i elektroniki. Przedsmak kolaboracji NMET/Archeo można poznać słuchając singla „Leki”, który zapowiada EP-kę wrocławskich muzyków.

Część materiału publiczność mogła już usłyszeć na tegorocznym Open`er Festivalu na scenie namiotowej. We wrześniu planowane jest też wydawnictwo Pets Recordings przy współpracy z U know me Records pod nazwą „U Know Warsoul”. Na winylu obok Teielte, Enveego, Sonar Soul, Innocent Sorcerers ukaże się utwór Archeo „Warsoul (Cleansing Transients)”. Jest on swoistym hołdem i pożegnaniem zmarłego w tym roku twórcy cyklu Warsoul Maceo Wyro.

Wiosną zespół zarejestrował spontanicznie swój Live Act w ogrodzie botanicznym. Twórcami obrazu są Łukasz Stachurko, Michał Dąbek oraz Adam Juszczyk.

Polecane

Share This