Ariana Grande i Dalton Gomez jednocześnie złożyli pozwy rozwodowe

Para była ze sobą prze dwa lata


2023.09.20

opublikował:

Ariana Grande i Dalton Gomez jednocześnie złożyli pozwy rozwodowe

Ariana Grande podąża śladami swojego obecnego chłopaka Ethana Slatera. Pop gwiazda złożyła oficjalnie pozew o rozwód ze swoim mężem, Daltonem Gomezem, z którym była dwa lata. Co ciekawe, w tym samym czasie i on złożył dokumenty rozwodowe.

Prawniczka Ariany, Laura Wasser, złożyła wniosek w poniedziałek, twierdząc, że parę poróżniły różnice nie do pogodzenia. Jak donoszą amerykańskie media, podobno para ustaliła wszystkie warunki rozwodu, zanim złożyła dokumenty do sądu. Mimo, że Ariana i Dalton mieli podpisaną intercyzę, wokalistka ma podobno wystawić Gomezowi odpowiedni czek.

Jeśli chodzi o to, dlaczego między datą separacji, a złożeniem wniosku o rozwód minęło tak dużo czasu, źródła posiadające bezpośrednią wiedzę mówią serwisowi TMZ, że oboje nie spieszyli się z dopracowaniem szczegółów. Ariana i Dalton byli ponoć bardzo troskliwi i szanowali się nawzajem na każdym etapie tego procesu rozstania.

Przypomnijmy, że po rozstaniu z Daltonem, Ariana zaczęła spotykać się ze swoim partnerem z filmu „Wicked”, Ethanem Slaterem. Ethan szybko złożył pozew o rozwód ze swoją żoną Lilly Jay. Para była ze sobą od szkoły średniej i pobrali się w 2018 roku. Mają wspólne dziecko, które urodziło się w zeszłym roku…

Polecane

Share This