Ariana Grande w remiksie hitu The Weeknd

Sprawdźcie nową wersję "Die For You".


2023.02.26

opublikował:

Ariana Grande w remiksie hitu The Weeknd

fot. mat. pras.

Po sześciu latach od premiery, singiel „Die For You” The Weeknd podbił stacje radiowe w USA. W nowej wersji utworu usłyszeć można Arianę Grande.

Oficjalny remix z udziałem Ariany Grande ukazał się, gdy singiel „Die For You”, pochodzący z hitowej płyty „Starboy”, pobił rekord najdłuższego w historii podboju amerykańskiego radia, docierając do pierwszego miejsca aż sześć lat po swojej premierze. Utwór znalazł się na szczycie listy Billboard Radio Songs dwa tygodnie z rzędu i od początku roku notowany jest na liście Billboard Hot 100, niedawno trafiając do pierwszej dziesiątki jako 16. singiel w karierze The Weeknd.

Ariana Grande opublikowała zapowiedź tej współpracy na swoim TikToku, w filmiku w którym można było zobaczyć, jak pracuje nad wokalami do swojej zwrotki dla „jednego ze swoich przyjaciół”, po całym dniu pracy na planie do nadchodzącego filmu „WICKED” w reżyserii Jona M. Chu.

W sobotę na HBO odbyła się premiera specjalnego nagrania koncertu The Weeknd „Live at SoFi Stadium”. The Weeknd wystąpi także w serialu „The Idol” HBO, stworzonego przez niego, Rezę Fahima i Sama Levinsona.

Polecane

Share This