Arkadiusz Jakubik sugeruje, że padł ofiarą cenzury na Męskim Graniu

"Zaczęły się schody" - wspomina.


2023.11.27

opublikował:

Arkadiusz Jakubik sugeruje, że padł ofiarą cenzury na Męskim Graniu

Na platformie Netflix zadebiutował kilka dni temu nowy serial na podstawie powieści Jakuba Żulczyka – „Informacja zwrotna”. Jego głównym bohaterem jest Marcin Kania, w rolę którego wcielił się Arkadiusz Jakubik. Aktor i muzyk był spotkał się z Winim, by opowiedzieć mu nie tylko o nowej produkcji, ale także powspominać swój udział w Męskim Graniu. I tutaj niespodzianka – artysta nie wypowiada się o inicjatywie najlepiej, przekonując, że padł ofiarą cenzury.

Parę lat temu Tomek Organek zaprosił mnie na Męskie Granie (2017 r. – przyp. red.). Powiedział: „Wybierz sobie jakiś numer, który chciałbyś zaśpiewać”. Mówię: „Tomek, jest taki numer Tomka Lipińskiego ‚Nie wierzę politykom’ i ten numer chciałbym bardzo”. No i zaczęły się schody. Szefowie Męskiego Grania jak się dowiedzieli, że będzie numer polityczny, powiedzieli, że nie, że się nie zgadzają. Każdy inny numer, ale nie ten – powiedział Jakubik.

Skontaktowaliśmy się z organizatorami Męskiego Grania, ale odmówiono nam komentarza. Dodamy tylko, że finalnie artysta wykonywał tę piosenkę na Męskim Graniu, co jest nawet uwiecznione na płycie podsumowującej edycję sprzed sześciu lat.

Polecane

Share This