Armia Przedszkolaków


2009.06.03

opublikował:

Armia Przedszkolaków

W tym roku już po raz drugi w ramach Jarocin Festiwal uruchomione zostanie przedszkole festiwalowe. To doskonała oferta dla osób, które przyjadą do Jarocina ze swoimi pociechami. W ramach przedszkola przez trzy dni dziećmi zajmie się wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Nauka piosenek, w tym oczywiście rockowych, zabawy karaoke, zajęcia plastyczne i teatralne, to tylko niektóre z atrakcji jakie czekają na najmłodszych festiwalowych gości, którzy przybędą w tym roku do Jarocina. Organizatorzy wspólnie ze Stowarzyszeniem na rzecz Dzieci i Młodzieży „Tęcza” im. Macieja Kostki w Radlinie zapraszają wszystkie dzieci w wieku od 5 do 10 lat do rockowego przedszkola. Począwszy od piątku 17 lipca, przez trzy kolejne dni zapewniamy pełne wyżywienie oraz atrakcyjną ofertę bezpiecznego i ciekawego spędzenia wolnego czasu. Podobnie jak w roku ubiegłym maluchy wejdą w skład grupy Dzieci Jarocina i wystąpią na Dużej Scenie. Tym razem wspomagać nas będzie legenda jarocińskich festiwali – grupa Armia dowodzona przez Tomasza Budzyńskiego. Całkowity koszt uczestnictwa w przedszkolu wynosi 45 zł (3 dni z zakwaterowaniem i wyżywieniem lub opcjonalnie 15zł/dzień ) / 30,00 zł (3 dni bez zakwaterowania lub opcjonalnie 10zł/dzień ).

Przyjmowanie zgłoszeń: biuro Stowarzyszenia na rzecz Dzieci i Młodzieży „Tęcza” im. Macieja Kostki w Radlinie, Radlin 29, 63-200 Jarocin lub telefonicznie (062) 749 30 44, 0 509 940 679 lub 515 645 512. Program zajęć oraz karty zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej http://www.teczaradlin.pl/ 

Jednocześnie informujemy, że dzieci do lat 10 pod opieką rodzica, który zakupił bilet lub karnet festiwalowy, mogą za okazaniem legitymacji szkolnej lub innego dokumentu tożsamości, skorzystać z darmowego wstępu na teren festiwalu. Jednej osobie dorosłej przysługuje możliwość wprowadzenia jednego dziecka. W trakcie koncertów, dzieci powinny się bezwzględnie znajdować pod stałą opieką i w towarzystwie rodzica.

Przypomnijmy, iż swój udział w tegorocznym Festiwalu w Jarocinie potwierdzili między innymi: Animal Collective, Editors, Bad Brains, I AM X, New Model Army, Armia, Ignite, Myslovitz, Acid Drinkers, Happysad, Czesław Śpiewa, Reverox, Rockaway oraz The Black Tapes.

Bilety oraz karnety na to wydarzenie można nabywać za pośrednictwem http://www.eventim.pl/, http://www.ticketpro.pl/ oraz http://www.ticketonline.pl/.

Ceny przedstawiają się następująco:

do 30 czerwca:

bilety jednodniowe w cenie 59 zł

karnety trzydniowe w cenie 89 zł

po 30 czerwca:

bilety jednodniowe w cenie 69 zł

karnety trzydniowe w cenie 99 zł

Polecane

Share This