Artpop Festival już w sobotę

W Bydgoszczy zagrają m.in. Grace Jones, Razorlight, Hooverphonic i I Blame Coco.


2011.07.29

opublikował:

Artpop Festival już w sobotę

30 lipca w Bydgoszczy na dwóch, grających wahadłowo scenach spotkają się wybitne osobowości muzyczne. Artyści, którzy nie boją się muzycznych eksperymentów, oryginalnych brzmień i ekspresyjnego show.

Gwiazdą tego wieczoru będzie legendarna Grace Jones, symbol muzyki pop, ikona stylu, piosenkarka, modelka i aktorka, wybitna performerka, na której odważnym show wzoruje się m.in. Lady Gaga. Grace Jones – wokalistka o wyjątkowej barwie głosu i niespotykanej urodzie z pewnością zaśpiewa nie tylko utwory z najnowszego albumu, uznawanego przez wielu za najwybitniejszy w jej karierze, ale także niezapomniane „Libertango”, które Roman Polański wykorzystał w filmie „Frantic”.

Na tej samej scenie co Grace Jones rockowo zagrzmi Razorlight, tanecznie rozbuja uwielbiany przez polską publiczność Hooverphonic. Zagrają także Brodka, Ania Dąbrowska i Neo Retros. Na Red Bull Tour Bus czekają bardziej elektroniczne, klubowe brzmienia Skinny Patrini, ale także Fireinthehole czy Last Blush. Na koniec pyszny chillout w wykonaniu Sofy. To już ostatnie chwile by kupić bilety i wziąć udział w wyjątkowym święcie popkultury, oryginalności i nowoczesności.

Tym bardziej, że 30 lipca na scenie w bydgoskim Myślęcinku swoje 21 urodziny obchodzić będzie Coco Sumner!

Wokalistka, której projekt muzyczny I Blame Coco uznany został za najgorętszy debiut ubiegłego roku 30 lipca obchodzi urodziny. Wiemy, że zaprosiła na nie swoich najbliższych i przyjaciół. Jej manager zdradził, że artystka szykuje dla fanów niespodziankę. Czy będzie nią wspólny występ z ojcem?

Ale ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011 to nie tylko uczta muzyczna jaką 30 lipca w Myślęcinku zaserwują artyści z najwyższej półki. Już dzień wcześniej, 29 lipca, kulturalna rozgrzewka przed festiwalem: na Wyspie Młyńskiej odbędzie się Noc Kina, w ramach której pokazane zostaną zupełnie za darmo kultowe filmy muzyczne. Tutaj także zatrzyma się Red Bull Tour Bus z koncertem formacji Oszibarack i Hellow Dog. Także w piątkowy wieczór w Teatrze Polskim odbędzie się dawno już zapowiadana i wyczekiwana premiera „Szwoleżerów” Jana Klaty – opowieści o pasji i namiętności, opowieści o żużlu.

Artyści występujący podczas ARTPOP Festival pożegnają poprzez muzyczne wspomnienie Amy Winehouse, wielką wokalistkę, która również miała na tym festiwalu wystąpić.

ARTPOP Festival Złote Przeboje Bydgoszcz 2011 organizowany jest przez Sony Music Polska oraz Agencję SNAP. Partnerami strategicznymi festiwalu są: Miasto Bydgoszcz i Radio Złote Przeboje.

Bilety na ARTPOP Festival dostępne są w salonach Empik, Saturn, Media Markt oraz na portalach eventim.pl i ticketpro.pl:

VIP – 700 PLN

GOLDEN CIRCLE – 300 PLN

SEKTOR A – 200 PLN

SEKTOR B – 130 PLN

Zapraszamy do skorzystania z oferty specjalnej: każdy kto zakupi bilet do dowolnej strefy, drugi otrzyma w prezencie!

Polecane

Share This