Artur Orzech ma już nową pracę. Wiemy, czym zajmie się były współpracownik Trójki i TVP


2021.06.08

opublikował:

Artur Orzech ma już nową pracę. Wiemy, czym zajmie się były współpracownik Trójki i TVP

fot. kadr z wideo

Po tym jak w 2017 roku Artur Orzech rozstał się z radiową Trójką, w tym roku pożegnał się także z Telewizją Polską. Orzech nie pojawił się na nagraniu charytatywnego odcinka „Szansy na sukces”, tłumacząc, że nie zamierza firmować swoją osobą artystów pokroju Jana Pietrzaka czy grupy Boys. Dziennikarz przejął prowadzenie „Szansy…” po Wojciechu Mannie, przez lata komentował także Konkurs Piosenki Eurowizji.

Orzech opuścił publiczne radio i telewizję, ale nie rozstał się z mediami. Dziennikarz poinformował dziś, że dołączył do zespołu rozgłośni Rockserwis FM Piotra Kosińskiego, także przez lata związanego z Trójką.

Z prawdziwą radością chciałbym ogłosić, iż Artur Orzech dołącza do ekipy Radia Rockserwis FM i od 14.06.2021 godz. 21:00 będzie spotykać się z Wami w autorskim programie ‘Nuta Nut’a’. Artur jest moim przyjacielem od lat, znakomitym radiowcem, wybitnym znawcą tematów wszelakich i bardzo się cieszę, że wybrał Rockserwis FM i przyjął zaproszenie, by stać się ważnym ogniwem naszej redakcji. Życzę Mu bardzo wielu udanych i przynoszących satysfakcję programów na naszej antenie – napisał dziś Kosiński.

Dziennikarz opowiedział o nowym zajęciu w materiale opublikowanym na swoim youtube’owym kanale.

Sprawdź także: Ewelina Lisowska: Jako nastolatka miałam mnóstwo kompleksów i cieszę się, że nie musiałam dorastać w dzisiejszych czasach

Moi kochani dziś będzie krótko i radośnie. Wracam do radia niezwykle kultowego, którego patronem i założycielem i ojcem dyrektorem jest Piotr Kosiński, równie legendarna postać jeśli chodzi o dziennikarstwo radiowe w naszym kraju. Pierwszy postawił na internet i tym się może szczycić, że miał nosa.

Dlaczego Rockserwis? Dlatego, że to jest właściwa antena dla muzyki rockowej, muzyki niezależnej i szeroko pojętej muzyki, która ma walory artystyczne. Dlaczego Rockserwis? Bo nie musimy bać się sformatowania na przykład czasowego. Tutaj autorzy grają to, co chcą i przede wszystkim zwracają uwagę na to, co artyści chcą przekazać nam słuchaczom, co warte jest prezentacji – mówił Orzech.

Polecane

Share This